Mayday – techno playlista przed 20-leciem w Spodku!

Eventpromo

27 artystów, 3 sceny, 14 godzin muzyki non-stop. Sprawdź naszą techno playlistę przed MAYDAY!

Mayday w Polsce od 2000 roku

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. – wraz z pierwszą edycją Mayday.

Pierwsza edycja była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później bawiło się już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza Mayday w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już 10 listopada nadejdzie wyjątkowa jubileuszowa edycja!

Mayday  2019 – Line-up

MAYDAY POLAND 2019

Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Kröcher, Friends of MAYDAY, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco Bailey, Milo Spykers, PET Duo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, TaucherTom Wax, Westbam

KUP BILETY na tegoroczną edycję na stronie Biletomat.pl.

Mayday Poland jak zwykle nie zawodzi z techno

W wakacje przyglądaliśmy się „hitom” od największych legend tegorocznego lineupu, które wywołują od razu nostalgiczne wspomnienia. Dziś przyjrzymy się tej bardziej „techno” stronie line-upu. Zapraszamy was do naszej playlisty tracków od takich artystów jak m.in. Amelie Lens, Dubfire czy Marco Bailey. Sprawdźcie:

Dubfire – Roadkill

Fatima Hajji – Jet Lag

Felix Kröcher – Free Yourself

Joyhauser – Galaxy Phase

Len Faki – BX3

Marco Bailey –Ipanema

Milo Spykers – No Relation

PETDuo – Sanity Assassins

Regal – Still Raving

Sam Paganini – Pulse Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →