Nowy duet na polskiej klubowej scenie ZOBACZ VIDEO!

News

Muzyka klubowa z polskim wokalem to zawsze spore wyzwanie dla rodzimych twórców. Sprawdź jak sobie z nimi poradzili May Mickievicz i Łukasz Karol w swoim debiutanckim singlu.

May Mickievicz – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Wcześniej znana jako MAYA, współpracowała min. z Sebem Skalskim i Taste The Music. Odchodząc od czysto housowych brzmień, wyśpiewywanych po angielsku, postanowiła tworzyć w języku ojczystym i skupiać się na klimatach krążących wokół elektro popu i down tempo.

Łukasz Karol ma na swoim koncie zarówno autorskie kompozycje, jak i remixy – jednym z najważniejszych stał się ten wykonany dla Quincy Jonesa. Debiutancki singiel artysty – „Sunrise I Feel” zyskał miano klubowego hitu i na stałe wpisał się w DJ-skie sety. Singiel „Holding U” w duecie z Poliną Griffith  z Hed Kandi, znalazł się jednej z najpopularniejszych kompilacji chilloutowych w Polsce – „Chillout 8 P.M.” Początkowo twórczość Ł.Karola skupiała się wokół klimatów housowych, by z czasem przekształcić się w wysublimowany elektro pop.
Muzycy połączyli swoje siły po jednym ze wspólnych występów i tak powstał singiel „Twój czas”, do którego artyści zrealizowali teledysk własnymi siłami od konspektu, poprzez nagrania, aż po montaż. Sprawdźcie go koniecznie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →