Maurice Fulton zapowiada EP i wydaje historyczny singiel

News
Maurice Fulton

Maurice Fulton to zdecydowanie jedna z ciekawszych postaci muzyki elektronicznej. Niezwykle utalentowany DJ i producent, który nie boi się przekraczać granic gatunkowych, właśnie zapowiedział nowe EP, które promuje kawałek Jigoo.

Maurice Fulton – od hip-hopu po house

Maurice Fulton swoją muzyczną karierę rozpoczął jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku w Baltimore, gdzie pod pseudonimem Dr Scratch dał się poznać jako wytrawny producent hip-hopowy. Dziś uważany jest za jedną z najważniejszych postaci amerykańskiej sceny house, z dziesiątakami EPek i albumów na koncie. Jego muzyka nawiązuje do funkowych korzeni gatunku, co dobrze oddaje niespotykana umiejętności tworzenia uwodzących sekcji rytmicznych z silnie wyeksponowaną, porywającą do tańca linią basową, którą odznacza się ten producent.

Maurice Fulton – You Give Me Good Feeling 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Maurice Fulton bywa określany również pechowcem. W swojej karierze miał kilka punktów, które mogłyby przyprawić o depresję największych optymistów. Ciekawe jak poczulibyście się, gdy po powrocie do domu nie zastajecie swojej ukochanej, zbieranej od lat kolekcji płyt, a wasz partner lub partnerka oznajmia wam, że sprzedała ją po przeczytaniu maila od jednej z fanek. Nic nieznaczącego maila, jakich znani muzycy potrafią dostawać wiele. Utonąłbym we łzach.

Maurice Fulton. Nowe EP

Wczoraj świat obiegła radosna nowina – Maurice Fulton wypuszcza nową EPkę. I to jaką! Najnowsze dzieło nosi tytuł Earth i wydane zostanie nakładem labelu Peggy GouGudu Records. Na wydawnictwie znajdziemy trzy kawałki, w tym dwa solowe. Niezwykle ciekawy, również z historycznego punktu widzenia, wydaje się być pierwszy, ujawniony już singiel z nadchodzącego minialbumu – Jigoo. Jest to pierwsze w historii nagranie, w którego procesie twórczym brała udział Peggy Gou. Tak, dobrze czytacie – koreańska artystka jeszcze nigdy wcześniej nie weszła w kolaborację z innym muzykiem. Maurice Fulton jest pierwszy! Posłuchajcie, co przygotował dla nas ten elektryzujący duet.

Maurice Fulton & Peggy Gou – Jigoo

Earth ukaże się 13 marca, a tak prezentuje się jej tracklista:

1. Jigoo (ft. Peggy Gou)
2. Not Sure How I Would
3. One Itself

Muzyka Klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →