Matthias Tanzmann autorem 'Fabric 65′

Zapowiedzi

To już 65. odsłona jednej z najbardziej cenionych serii kompilacji w świecie muzyki elektronicznej wydawanej przez londyński klub Fabric. Za jej nagranie odpowiedzialny jest Matthias Tanzmann.

Matthias Tanzmann to ceniony DJ i producent, który działa na scenie muzyki elektronicznej już od połowy lat ’90. Wraz z Danielem Scholzem założył projekt muzyczny Gamat 3000, a ich pierwsze numery ukazywały się na Dessous Recordings, a następnie na Freude Am Tanzen, Lo-Fi Stereo czy FM Musik.
W 2000 roku Tanzmann założył własny label Moon Harbour Recordings, który obecnie jest synonimem solidnego house’u i tech-house’u. Równie prężnie działa druga wytwórnia artysty Cargo Edition. Matthias to także długoletni rezydent kultowego cyklu imprez Circo Loco.

Fabric to jeden z największych i najlepiej nagłośnionych klubów na świecie. Za każdym razem kiedy tam gram jestem ogromnie zaszczycony, a możliwość stworzenia kompilacji jest czymś nie do opisania. W moim mixie chciałem zamieścić numery, które mi się obecnie podobają, a zarazem nie są na tyle popularne i nie wyjdą z mody za rok. Chciałbym, aby mój set sprawiał słuchaczowi przyjemność przez najbliższe lata.tłumaczy Matthias Tanzmann
Kompilacja w wykonaniu Tanzmanna, trafi do sprzedaży 20 sierpnia. Tracklista raczej nie zaskakuje, na pewno 'Fabric 65′ będzie znakomitą muzyczną wizytówką artysty. Usłyszymy tu numery w wykonaniu takich gwiazd jak: Maya Jane Coles, Davide Squillace, Silicone Soul i oczywiście samego autora mixu. Na pewno jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zagorzałych fanów Matthiasa Tanzmanna.
Wiemy już także kto będzie bohaterem następnej odsłony kompilacji Fabric – Ben Klock! Czekamy z niecierpliwością na szczegółowe informacje.
Fabric 65 mixed by Matthias Tanzmann

Data wydania: 20.08.2012
Tracklista:
01. Minimono – Venus
02. Clockwork & Avatism – One Trick Pony
03. Monkey Maffia – Sources From The Past
04. Maya Jane Coles – Not Listening
05. Matthias Tanzmann – Konoa
06. Shenoda – The Question
07. Davide Squillace feat. Alex Nazar – Do Somebody
08. Jeff Moore & Jamie Lie A Kwie – Butt
09. Silicone Soul – Right On, Right On (Matthias Tanzmann Remix)
10. Guido Schneider & Florian Schirmacher – In The Toilette (Philip Bader Remix)
11. Alexis Cabrera – Everything
12. MFD – MFD 1.3
13. Just Be – Rain Come Down
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →