Matthew Herbert – Scale :: nowy album 30/05/06

News

Z ponad miesięcznym wyprzedzeniem donosimy o wyznaczonej i potwierdzonej przez wytwórnię K7! dacie premiery nowego albumu Matthew Herberta, "Scale." Płyta ukaże się w sklepach 30 maja 2006.

„Scale” jest powrotem Herberta do instrumentów i melodii, które tak obficie występowały na jego najlepszej dotychczas produkcji, „Bodily Functions„. Na nowej płycie nie zabrakło jednak samplowania i miksowania, co przypomina jego twórczość spod pseudonimu Wishmountain. Jednak pojawiające się instrumenty, motywy muzyki filmowej (zwłaszcza w „We are in love” czy „Movie Star”) przypominają jego nagrania z Big Bandem, czyli album „Goodbye Swingtime”.


Nowy album to mieszanka stylów. Doctor Rockit, Wishmountain, Radio Boy, Herbert, Mr Vertigo, Transformer – Matthew Herbert przybierał różna pseudonimy i tworzył różną pod względem gatunku muzykę. „Scale” zawiera po trochu z każdego z nich, z dużą przewagą klasycznego Herberta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Wokalnie towarzyszy Herbertowi od zawsze Dani Sicilliano (prywatnie jego żona). Tym razem nie usłyszymy już, niestety, Jamiego Lidella – jego miejsca zajęła wschodząca gwiazda, Neil Thomas i członek Jade Fox – Dave Okumu.


„Scale” dostępna w sprzedaży od 30-tego maja 2006. Póki co zapraszamy na www.myspace.com/matthewherbert , gdzie można odsłuchać „We are in love” i „Harmonise”.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →