Klubowa impreza według Matthew Herberta

Zapowiedzi

Kolejna płyta Matthew Herberta z trylogii "One" jest już gotowa. "One Club" to zapis pewnej imprezy w klubie Robert Johnson.

Matthew Herbert w 2009 roku ogłosił światu stworzenie trylogii muzycznej pod nazwą „One”. Mieliśmy już okazję podziwiać płytę „One One” będącą zbiorem pieśni, na potrzeby których artysta sam zagrał na wszystkich instrumentach, ułożył słowa i je zaśpiewał.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

20 września tego roku ma się ukazać kolejna część projektu – „Club One”. Cały materiał na płytę został nagrany w znanym frankfurckim klubie Robert Johnson. Herbert rozstawił mikrofony zarówno wewnątrz klubu jak i na zewnątrz, również w toaletach, i rejestrował każdy odgłos wydawany przez ludzi znajdujących się na imprezie. A oto co sam artysta mówi na temat „One Club”:


„Moja rola w tym projekcie jest bardzo ograniczona, ponieważ sam nie wyprodukowałem żadnego dźwięku, ale za to instruowałem ludzi i rejestrowałem odgłosy. Płyta powstała z hałasu, mowy i odłosów ich ciał.”

 

W kolejce czeka nas jeszcze „One Pig” – zbiór utworów składających się wyłącznie z dźwięków „wyprodukowanych” w trakcie cyklu życia świn.

 

Matthew Herbert – One Club [Accidental]

Data wydania: 20.09.2010

 

Tracklista:
01. Robert Johnson
02. Jenny Neuroth
03. Alex Duwe
04. Oliver Bauer
05. Marcus Bujak
06. Marlies Hoeniges
07. Nicolas Ritter
08. Jalal Malekidoost
09. Rafik Dahhane
10. Kerstin Basler

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →