Matthew Herbert rozpocznie lato w Gdyni!

Wydarzenie

Jeśli jeszcze nie wiecie - Lato zaczyna się w Gdyni! 25 czerwca podczas festiwalu Cudawianki 2011 zagra min. Matthew Herbert z zespołem oraz Smolik!

Znamy już kompletny program Sceny Muzycznej CudaWianki 2011. Oprócz koncertów KAYAH i SMOLIKA na plenerowej, plażowej scenie, 25 czerwca wystąpi dwukrotnie, za każdym razem w innej odsłonie, niezwykły muzyczny wizjoner – MATTHEW HERBERT.

O godz. 20.00 otworzy line up swoim autorskim DJ Setem, aby parę godzin później powrócić z 19-osobowym Big Bandem, z którym stworzą niezapomniany muzyczny performance na zakończenie CudaWianków 2011. Będą to jedyne, specjalne występy w Polsce tego wyjątkowego artysty o międzynarodowej sławie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypominamy, że wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki” inauguruje sezon letni w Gdyni.  CudaWianki to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. CW 2011 to także intensywne, artystyczne działania w przestrzeni miejskiej, w tym Aleja Cudów czyli działania warsztatowe i integracyjne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY.
 
Organizator: Miasto Gdynia

Więcej informacji już wkrótce na:
www.cudawianki.eu
www.gdyniakulturalna.pl
www.facebook.com/CudaWiankiGdynia

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →