Matthew Dear wyda EPkę pod nowym pseudonimem

News

Amerykański producent muzyki tanecznej powraca ze świeżą porcją nowych brzmień.

Matther Dear i jego mózg

Matthew Dear występował już pod takimi ksywami, jak: False, Jabberjaw i Audion. Kiedy pod koniec 2019 roku podjął się przygotowania kawałku Boss na potrzeby składanki Detroit Love Vol. 2., zrobił to już jako Brain. I to właśnie pod tym przydomkiem wyda w maju EPkę The World. Wydawnictwo zawiera cztery utwory utrzymane w stylistyce techno.

Mam nadzieję, że tymi kawałkami uda mi się zabrać słuchaczy do króliczej nory, która pełna jest tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Każdy z nich jest długi i zaprojektowany tak, aby można go było zjeść w całości i z przyjemnością przeżuwać – tłumaczy Dear.

EPka pojawi się w wersji cyfrowej 15 maja, a następnie we wrześniu w wersji winylowej. Na czarnym krążku pojawi się bonusowy utwór o nazwie Tantricity.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Matther Dear pracował dla najlepszych

Matthew Dear to amerykański producent muzyki tanecznej, DJ i wykonawca eksperymentalnej muzyki popowej. Amerykanin płynnie łączy role didżeja techno i producenta eksperymentalnego popu. Jest założycielem zarówno Ghostly International, jak i Spectral Sound, gdzie wydaje własny materiał. Pisze, produkuje i miksuje wszystkie swoje projekty. Jego remiksy były zamawiane dla The XX, Charlotte Gainsbourg, Hot Chip i Chemical Brothers; robił miksy dla serii DJ Kicks, Get Physical’s Body Language i Fabric.

Artysta utrzymuje pięć aliasów (Audion, False, Jabberjaw, Brain i Matthew Dear), z których każdy ma swój własny styl i odrębną tożsamość wizualną. Jego twórczość rozciąga się na wiele muzycznych światów. W 2019 roku wystąpił na festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Matthew Dear – The World lista utworów

Wydanie cyfrowe
01. Boss
02. Corrections
03. Rafe
04. Snake Head

Winyl
A1 Boss
A2 Corrections
B1 Rafe
B2 Snake Head
C1 Tantricity Pt.I
D1 Tantricity Pt.II

Matthew Dear

Okładka The World

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →