Mathew Jonson tworzy soundtrack do filmu „Faust”

News

Już od 3 lat imprezie Time Warp towarzyszy pokaz filmów niemych, do których muzykę tworzą na żywo znani i cenieni producenci. Pierwszym był Laurent Garnier, następnie Ricardo Villalobos, teraz przyszedł czas na Kanadyjczyka Mathew Jonsona.

W sobotę 4 kwietnia 2009 roku w Mannheim odbędzie się 15 edycja Time Warp. Od 3 lat imprezie tej towarzyszy również pokaz filmów niemych, do których muzykę tworzą wybitni producenci. Na pierwszym pokazie, w 2007 roku, Laurent Garnier stworzył muzyczną interpretację do filmu „Finis Terrae”, zaś w kolejnym roku Ricardo Villalobos do dzieła Moritza von Oswalda oraz Maxa Loderbauera pt. „Berlin – Die Simphonie der Grosstadt. 31 kwietnia 2009 roku w Atlantis Kino w Mannheim będzie miał miejsce specjalny pokaz filmu wyreżyserowanego przez Friedricha Murnau „Faust”, a za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie współzałożyciel wytwórni Wagon RepairMathew Jonson!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Kanadyjska gwiazda – Mathew Jonson jest jednym z najciekawszych producentów muzyki elektronicznej, znanym ze swoich niesamowitych występów na żywo. Jego talent do improwizacji wyróżnia go spośród innych artystów. Z całą pewnościa muzyka stworzona do filmu „Faust” z 1926 roku będzie bardzo dobrym wstępem do imprezy Time Warp, na której również zagra Kanadyjczyk.

Fragment filmu „Faust” Friedricha Murnau

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →