Połowa Massive Attack trzykrotnie w Polsce! – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Magnetic Group ogłasza czwartą edycję Legendary Beats! Tym razem będzie to trasa prawdziwej legendy, jednego z twórców trip-hopu - Daddy G z Massive Attack! Artysta w kwietniu odwiedzi Sopot, Warszawę i Kraków.

Massive Attack powstało w Bristolu pod koniec lat 80-tych. Od momentu wydania debiutanckiej płyty uważani są za jeden z najważniejszych zespołów muzyki elektronicznej. Są zdobywcami takich nagród jak Brit Award, MTV Europe Music Award, czy NME Awards. Niemal wszystkie ich wydawnictwa sprzedały się w milionach egzemplarzy, osiągając platynowy status.
Pierwotnie w skład zespołu wchodzili 3D, Daddy G, Mushroom oraz Tricky. Zadebiutowali w 1991 roku albumem „Blue Lines”, którym natychmiast wpisali się do kanonu muzyki XX wieku.
W ramach cyklu Legendary Beats jeden z twórców Massive Attack – Daddy G – wyrusza w polską trasę, by prezentować swoje sety dj-skie. Artysta w kwietniu odwiedzi Sopot, Warszawę i Kraków. Bilety na wszystkie jego występy możecie zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →