Masow – Art & Music Camp – Kosmos i elektronika

Eventpromo
Masow - Art & Music Camp

Masow - Art & Music Camp 2021 to już siódma edycja letniej imprezy. Event będzie miłym wprowadzeniem w (miejmy nadzieję) festiwalowe wakacje i inauguracją powrotu do intensywnego clubbingu. Zapraszamy - mamy dla Was bilety!

Masow – Art & Music Camp – muzyczna degustacja

To będzie przednia impreza! Przymusowy post zresztą z każdej okazji do wspólnych rave’ów czyni niemal święto. Pamiętacie jeszcze, jak to było? Jeśli nie – czerwcowy event będzie wyśmienitym wydarzeniem, aby to sobie przypomnieć. Cztery dni z elektroniką, koncerty, DJ-sety, live acty, innymi słowy wszystko, czego dusza zapragnie. Dodatkową zachętą niech będzie klimat imprezy – techno w XIX-wiecznym forcie. Prócz tego, organizatorzy szepczą coś o wyjątkowym jam session. Czerwiec – kierunek Dęblin. Nie ma innej opcji.

Masow - Art & Music Camp

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

źródło: Facebook/Masow – Art & Music Camp

Masow – Art & Music Camp – sztuki trochę

Bo nie samą muzyką przecież człowiek żyje, więc festiwal dostarczy również i artyzmu w innej, bardziej materialnej wersji. Podczas Masow – Art & Music Camp będziecie mieli okazje podziwiać sztukę w różnym jej wydaniu. Od scenografii natchnionej kosmosem oraz postapokaliptycznym widzeniem sztuki, po intrygujące instalacje artystyczne. Wystawy zazębią się mocno z aurą energetycznego rave’u i na pewno wjadą jak złoto w towarzystwie muzyki oraz pokazów wizualnych.

Masow - Art & Music Camp

źródło: Facebook/Masow – Art & Music Camp

Masow – Art & Music Camp – na koniec świata i jeszcze dalej

Pośród chillowania, słuchania muzyki, tańczenia i pompowania w siebie sztuki, w Dęblinie czekają na Was jeszcze inne atrakcje. Można by rzec: nie z tej ziemi. Podczas Space Day na Masow – Art & Music Camp będziecie mieli do dyspozycji profesjonalne teleskopy astronomiczne oraz zostaną Wam zapewnione warunki do obserwowania nieba.  Odbędą się wówczas również wykłady, podczas których prelegenci zdradzą Wam niektóre tajemnice kosmosu. Brzmi zachęcająco?

Masow – Art & Music Camp – bilety

Event odbędzie się w dniach 24- 27 czerwca w Forcie III Mierzwiączka w Dęblinie. W sprzedaży są wyłącznie karnety 4-dniowe. Wejściówki na wydarzenie możecie zakupić na stronie Biletomat.pl.

zdjęcie główne: źródło: Facebook/Masow – Art & Music Camp

Masow - Art & Music Camp | Dęblin, 24-27 czerwca 2021

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →