Mason główną gwiazdą cyklu E! w Vinylu 8 grudnia @ Wwa

News

Mason, 25 letni producent z Amsterdamu, twórca klubowego hitu "Exceeder" już w najbliższą sobotę 8 grudnia wystąpi na imprezie z cyklu 'E!' w warszawskim klubie Vinyl.

Mason to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych artystów na scenie klubowej – jego singiel „Exceeder” stał się jednym z najpopularniejszych nagrań 2006 roku i przyniósł wielką sławę holenderskiemu producentowi i DJ-owi.

Iason Chronis (tak naprawdę sie nazywa) na swój sukces pracował od dziecka – już jako 6 latek zaczął grać na skrzypcach, potem kontynuował swoją edukację w szkołach muzycznych. Dorastał w artystycznej rodzinie – jego matka, Holenderka, była aktorką, zaś ojciec, Grek, rzeźbiarzem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nieco później zainteresowała go muzyka klubowa – pożyczył gramofony od babci i zaczął grywać w pubach i barach. Zajął się też produkowaniem własnych nagrań. Te okazały się strzałem w dziesiątkę – młody Holender zaczął grywać na całym świecie.

Jego sukces przypieczętował słynny „Exceeder”, który grali m.in. Pete Tong, Fatboy Slim i Sharam Jey. Inne nagranie, „The Screetch”, zyskało renomę wsród takich DJ-ów jak Dave Clarke, Tiga, Roman Flugel czy Sebastien Leger.

Od tamtej pory Mason, na codzień związany z popularną wytwórnią Great Stuff, zajmuje się remiksowaniem, występuje także na żywo – jego live act nosi nazwę Mason & The Maker. Właśnie ukazała się jego kompilacja „5 Years of Electronation„.

Informacja o Imprezie E! feat Mason

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →