Marrel & Juma – Zodiac EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/08/02
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Zodiac EP’ to kolejny w 100% polski akcent na australijskim labelu Elektrax.
panowie ze Śląska – Marrel & Juma – od kilku lat sprawnie poruszają się w mrocznym, ciężkim i wręcz industrialnym brzmieniu techno, ale dopiero teraz postanowili zaprezentować swoją kolaborację szerszej publice.
Zaserwowany nam oryginalny ’Taurus’ to charakterystyczna dla ich stylu produkcja. Niestety, dynamiczny bassline nie jest w stanie zagłuszyć psychodelicznego synthu, którego nadmiar staje się dość drażniący. Na dodatek mamy wrażenie, że ponad 10-minutowy utwór ciągnie się zdecydowanie za długo.
Do plusów wydawnictwa śmiało można zaliczyć remix od Static Sense. Numer jest wolniejszy od pierwowzoru o kilka BPM, bas świetnie współgra z offbeatową stopą, a wspomniany wcześniej synth znacznie lepiej komponuje się z całością.
Libra’, czyli zodiakalna Waga, klimatem przypomina wcześniejszego „Byka”. Niestety przypomina go również pod względem muzycznej przeciętności. Ponownie potencjał utworu udało się wydobyć dzięki remiksowi – Black Smoke stworzył prawdziwą perełkę naładowaną ogromną dawką energii, która jest w stanie poruszyć niejeden dancefloor.
Tekst: Paweł Ławniczak


Marrel & Juma – Libra/Taurus[Elektrax Recordings] by Marrel [Official]

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Taurus (Original Mix)
02. Taurus (Static Sense Remix)
03. Libra (Original Mix)
04. Libra (Black Smoke Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →