Mark Knight – WYWIAD, VIDEO, KONKURS!

News

Kilka dni temu pisaliśmy o najnowszej kompilacji Toolroom Knights zmiksowanej przez Marka Knight'a. Dziś prezentujemy wywiad z właścicielem wytwórni Toolroom Records!


KONKURS! CD & T-shirt Toolroom Knights do wygrania!

Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wyjątkową kompilację
Toolroom Knights Mixed by Mark Knight z AUTOGRAFEM Marka Knighta oraz
T-shirt z limitowanej serii Mark’a Knight’a – Toolroom Knights T-Shirts
.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W mailu należy podać imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego oraz dokładny adres, w temacie wiadomości proszę wpisać Toolroom Knights – T-shirt lub Toolroom Knight – CD w zależności od tego która nagroda Was interesuje:)

Pytanie konkursowe:

Kiedy i gdzie rozpoczął się cykl imprez Toolroom Knights?Toolroom Knights to seria kompilacji promująca cykl imprezowy o tej samej nazwie, który gości w największych i najlepszych klubach na świecie. To również solidna dawka charakterystycznych dźwięków wychodzących nakładem labelu Toolroom Records 

Za poprzednie edycje energetycznych mixów odpowiedzialni byli Martijn ten Velden i Paul Harris, Gabriel & Dresden, Tom Novy i Wally Lopez . Czas na kolejną odsłonę, tym razem zmiksowaną przez właściciela wytwórni Toolroom Rec. – Marka Knight’a

WYWIAD:

26 maja Toolroom Records wydała swoją czwartą kompilację ,,Toolroom Knights”, która została zmixowana właśnie przez ciebie. Możesz opowiedzieć o tym jak Toolroom rozwijał się przez ostatnie lata?

Mark Knight: Sama wytwórnia rozwinęła się niesamowicie na przestrzeni kilku lat. Toolroom wydaje teraz dwa razy więcej produkcji niż w latach ubiegłych. Dużą popularność zdobywają zarówno kompilacje jak i cykl imprez pod nazwą “Toolroom Knights”. Także Toolroom Records oraz Toolroom Trax zdobywają coraz większe uznanie w świecie muzyki klubowej. Ruszyliśmy także z nową wytwórnią cyfrową, która nazywa się “Leaders Of the New School”.

Zmixowana przez ciebie kompilacja silnie odzwierciedla muzyczną stronę imprez “Toolroom Knights” jak również ciebie jako Dj-a. Opowiedz w jaki sposób dobierałeś utwory do mixa?

M.K.: Wszystkie utwory wypróbowałem już wcześniej w swoich setach. Są to zarówno moje produkcje jak i remixy. Znajdziemy na kompilacji także niewydane jeszcze kawałki. Starałem się też umieścić parę cięższych produkcji, które bardzo lubię. Są to Dennis Ferrer “How Do I let Go” oraz Deschampes “A Million Oaks”. 

Które z numerów z “Toolroom Knights” są twoimi faworytami?

M.K.: Są to moje remixy Underworld’a i Lil Mo Yin Yang’a, które pojawiają się w kluczowych momentach mixa. Także niewydane jeszcze utwory Nic’a Fanciulli oraz Adam’a K i Addy’a zasługują na uwagę.

Odsuńmy na bok temat dj-owania. Czy pracujesz aktualnie nad jakimiś produkcjami?

M.K.: Obecnie pracuje nad 3 numerami, które ukażą się na Toolroom Trax. Do współpracy zaprosiłem wokalistę Dave’a Diamond’a. Wraz z Adamem K I Soha ukończyliśmy właśnie utwór “ From The Speaker”. Ukaże się on po koniec czerwca na Toolroom Records. Pracuje także z Funkagenda nad nowymi produkcjami.

Zwiedziłeś chyba cały świat jako dj. Która impreza była twoją ulubioną?

M.K.: Z pewnością jest to każda impreza w Ministry Of Sound. Sound System jest tam w prost niewiarygodny!

Jeśli już mowa o imprezowaniu. Jaki jest twój ulubiony drink?

M.K.: Ha…to musi być Ministry Vodka & Cranberry!

Jakie są twoje plany na nadchodzące miesiace?

M.K.: Mam turnee, bedę występować w Amsterdamie, Hiszpanii, Rosji, Francji, Portugalii, USA, Londynie… no I oczywiście w Amnesia na Ibizie!

Specjalne podziękowania dla Susan Kelsh z Ministry Of Sound London

Mark Knight w swoim studio, obejrzyj:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →