Mark E – Stone Breaker

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/05/17
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Ścieżka kariery Marka E zdaje się być coraz bardziej typowa jak na producentów pochodzących z kręgów dzisiejszej sceny house. Zauważony za sprawą licznych i wysokojakościowych editów, których opublikował cały szereg odkąd zaczął swoja przygodę z produkcją muzyki.

Z upływem czasu zabrał się za wydawanie swoich oryginalnych produkcji. I jak się okazało, zaczął odnosić jeszcze większe sukcesy. Jeśli doda się do tego wszystkiego niemalże dosłownie całą torbę bardzo udanych remiksów, to można śmiało stwierdzić, że Mark E to dziś jedna z flagowych postaci sceny house. I jego debiutancki album długogrający potwierdza ową tezę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Stonebreaker” to 9 trackowy krążek, na którym próżno szukać słabszych momentów. Od początku do końca, słuchacz zostaje zabrany w wyjątkowo ciekawą podróż po różnych zakątkach współczesnego house’u.

Raz nieco mocniej, raz lżej – jedno, co łączy niemalże wszystkie kawałki zawarte na tej płycie, to taneczność i mordercza stopa basu, która w najbliższych miesiącach zapewne zagości na niejednym parkiecie. Ale to nie wszystko, co sprawia, że ten album należy do grubo ponadprzeciętnych.

Wszechobecna, rewelacyjnie przemyślana aranżacja każdego z numerów to kolejny mocny jego atut. Wystarczy chociażby przesłuchać przepięknego „Got To Get Me There”, czy otwierającego płytę „Archway”, żeby się o tym przekonać. Zresztą, w innych przypadkach wcale nie jest gorzej – „Black Moon” zahipnotyzuje każdego, dźwięki 303-ki w „Belvide Beat” spodobają się nawet tym, którzy za acid wcale nie przepadają, a „Black Country Saga” oczaruje wielu.

Wszystkie te kawałki to swoiste arcydzieła, które powinny nie tylko zagościć na dłużej w bardziej odważnych DJ setach, ale mają również spore szanse na dobrą pozycje w niejednym podsumowaniu roku. Album zresztą też. Sprawdźcie sami, bo aż tak dobre albumy zdarzają się tylko kilka razy do roku.Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Archway
02. Black Country Saga
03. Belvide Beat
04. Quatro
05. Got To Get Me There
06. Deny This
07. Black Moon
08. Oranges
09. The Day

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →