Mario & Vidis w audycji BE 4 i klubie 55 – BILETY!

Wydarzenie

23 czerwca w warszawskim klubie 55 na żywo wystąpi duet Mario & Vidis wraz z wokalistką Jazzu. Wcześniej jednak artyści będą gośćmi naszej cotygodniowej audycji BE4 w radiu Czwórka!

Jeden to znany, szanowany i odnoszący sukcesy promotor imprez, szef wytwórni i właściciel agencji bookingowej. Drugi zaś to uznany producent, który nie tylko współpracuje z największymi gwiazdami pop na Litwie, ale również ma na koncie wydawnictwa dla prestiżowych stajni takich jak: Needwant, Under The Shade oraz Future Classic.
Razem Marijus Adomaitis i Vidmantas Cepkauskas tworzą duet Mario & Vidis, który rozgłos zdobył głównie za sprawą singla „Changed”. Taki też tytuł nosi ich debiutancki album. Do nagrania płyty Mario & Vidis zaprosili znanych wokalistów, m.in.: Kathy Diamond czy też Jazzu, która również wystąpi 23 czerwca w warszawskim klubie 55. Warto dodać, że duet zaprezentuje ekskluzywny 3-godzinny koncert na żwyo! Tego po prostu nie można przegapić!
To jednak nie koniec atrakcji! Mario & Vidis będą gośćmi naszej cotygodniowej audycji BE 4 w radiu Czwórka! Duet zaprezentuje się w secie dj’skim, który będzie idealnym wstępem przed późniejszym koncertem. Miejcie więc oczy i uszy szeroko otwarte w sobotę, 23 czerwca od godziny 19:00! Zapraszamy!

23.06 – THEQ PRESENTS MARIO BASANOV & VIDIS FT. JAZZU LIVE CONCERT!Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →