Marco Carola z nowym albumem – „Play It Loud!”

Zapowiedzi

Po 9 latach przerwy włoska gwiazda Techno - Marco Carola wydaje swój kolejny album zatytułowany 'Play it Loud'. Premiera 28 lutego 2011 roku na wytwórni Minus!

Marco Carola to weteran na elektronicznej scenie muzycznej. Swoją przygodę z graniem zaczął w Neapolu na początku lat ’90. Na przestrzeni tych dwóch dekad, artysta niesutannie jeździ po całym świecie i gra w najlepszych klubach i na festiwalach.


Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Moje inspiracje przez cały czas się zmieniają. Kiedy byłem młody, inspirowały mnie produkcje innych ludzi, a dziś jest to energia ewolucji. Naprawdę pasjonuje się nieustannym postępem muzyki. Słucham wszystkich promo, które otrzymuję ponieważ lubię szukać przez cały czas czegoś nowego. Dla mnie muzyka jest nadal największą pasją. Tak naprawdę nie robię oprócz tego innych rzeczy – nie mam własnego labelu, nie mam ludzi, którzy pracują dla mnie, cały swój czas poświęcam muzyce. Myślę, że zawsze powinno się szukać czegoś nowego, aby rozwijąć się jeszcze bardziej.” – opowiada Marco Carola

 

 

„Play it Loud” będzie pierwszą płytą długogrającą Marco od czasów „Open System” dla wytwórni Zenit, która swoją premierę miała w 2001 roku. Nowy album artysty zawierać będzie 10 niepublikowanych wcześniej produkcji połączonych w jeden intergralny mix. Krążek ukaże się 28 lutego 2011 roku nakładem należącego do Richie Hawtina labelu – Minus.


„Miałem pomysł stworzenia albumu z nowymi numerami, który byłby jednocześnie mixem, ponieważ taki jest sposób w jaki pracuję. Urodziłem się jako DJ, więc większość moich produkcji powstawała właśnie z myślą o DJach. Nie było dla mnie sensu robienia albumu składającego się z pojedynczych utworów, ponieważ zostały one stworzone, po to by je ze sobą mixować. dodaje Carola

 

Marco Carola – Play It Loud! [Minus]

Data wydania: 28.02.2011

 

Tracklista:

01. Intro              

02. The Jingle  
03. Magic Tribe                  
04. Kimbo                      
05. Light House                  
06. Black Box              
07. The Tool                  
08. Suspense
09. One Man Show
10. Freak On
11. Groove Catcher
12. Rolling
13. The Method
14. Equinox
15. Pop Up
16. Play It Loud!
17. Over Love
18. Question of Time

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →