Marco Bailey na pełnej…

Zapowiedzi

Marco Bailey przygotowuje swój szósty album, zatytułowany "High Volume". Będzie to setne wydawnictwo jego labela MB Elektronics.

Ostatni album Marco Bailey’a pt. „Dragon Man” ukazał się 2 lata temu na należącym do Johna Digweeda labelu Bedrock. Z wydaniem szóstej płyty artysta czekał na specjalną okazję, która własnie się nadarza – setny release jego własnej wytwórni MB Elektronics.
Nazwałem mój nowy album „High Volume” z prostej przyczyny – moja muzyka jest pełna energii i musi być odtwarzana głośno! Kocham down-tempo, kocham pompujący tech-house, kocham muzykę klasyczną, co można usłyszeć w zamykającym album numerze „She Leaves” z magicznym pianinem, ale moim głównym celem pozostaje TECHNO! Ale album nie będzie dla mnie albumem, jeśli nie włoże w niego serca i duszy oraz nie pokaże ludziom, że Marco Bailey to więcej niż tylko technomówi Marco Bailey
Poniżej znajdziecie tracklistę oraz filmiki z występów Marco Bailey’a, na których możecie usłyszeć nowe utwory „The Falcon” oraz „The Fox„.
Marco Bailey – High Volume [MB Elektronics]
Data wydania: 11.02.2013
Tracklista:
01. Grolzham
02. The Black Crow
03. The Falcon
04. The Fox
05. The Owl
06. The Snake
07. Cash
08. Funk That Groove
09. Summer Madness
10. Horny Tiger
11. The Airport Lounge
12. She Leaves
13. Sunday Depress (Bonus Digital)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →