Marcin Czubala – 75 Bucks EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/11/26
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Wystarczyło posłuchać fragmentów ’75 Bucks EP’ na profilu Soundcloud wytwórni Tsuba, żeby przekonać się, iż mamy do czynienia z przebojem. Marcin Czubala na swój debiut na londyńskim labelu przygotował coś wyjątkowego – 3 numery, które za kilka tygodni znać będzie na pamięć każdy szanujący się klubowicz.

Zacznę od najmocniejszego punktu EP-ki – 'Out For A False Alarm’. Ten niepozorny przy pierwszym odsłuchu garage-house’owy numer może rozgromić potężne soundsystemy (sprawdzone!), tworząc przy tym melancholijny klimat! Jak dokonać tego przy pomocy tylko jednego numeru? Marcin znalazł na to przepis i nie będę zdziwiony, jeśli wkrótce znajdą się naśladowcy jego pomysłu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tytułowy ’75 Bucks’ jeszcze bardziej wkracza na UK-house’owe terytoria, wpasowując się w panujący trend na wyspiarskie brzmienia. Nie jest to jednak „kolejny modny numer”, a umiejętnie zbudowany track z charakterystycznymi dla siebie elementami.

Wydawnictwo zamyka melodyjny 'Flor De Calabaza’, który w moim osobistym rankingu plasuje się pomiędzy 'Out For A False Alarm’ i ’75 Bucks’. To kolejna pozycja w tym sezonie, której nie wypada nie znać! Czy taka rekomendacja wystarczy?

Tekst: Daniel Czarnecki

 

 Tracklista

01. Bucks 75

02. Out For A False Alarm

03. Flor De Calabaza

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →