Marcel Dettmann i Ben Klock wkrótce w Polsce!

News

Kolektywy Underground Perception i Technosoul przygotowały dla wszystkich fanów techno nie lada niespodziankę. 17 października w warszawskim klubie M25 zagra Marcel Dettmann, a 27 listopada Ben Klock!

Najjaśniejsze gwiazdy wytwórni Ostgut Ton, rezydenci kultowego berlińskiego klubu BerghainMarcel Dettman i Ben Klock wystąpią w Polsce! Pierwszy z nich zagra 17 października w warszawskim klubie M25. Nieco ponad miesiąc później, 27 listopada w tym samym miejscu usłyszymy set Bena Klocka. Obydwie postacie wystąpią w Polsce dzięki kolektywom Underground Perception i Technosoul.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Kariera muzyczna Marcela Dettmanna rozpoczęła się w 1994 roku. Już wtedy grywał regularnie w niemal wszystkich klubach w Berlinie. Rezydentem Berghain/Panorama Bar został tuż po jego otwarciu – w 1999 roku. Produkcją muzyki Dettmann zajmuje się od 2006 roku wydając swoje numery dla Ostgut Ton (label klubu Berghain). Marcel ma na swoim koncie także wiele remixów m.in. dla takich wytwórni jak: Rekids, BPitch Control, Desolat.

 

 

Produkcje Bena Klocka, które oscylują wokół dźwięków minimal i mrocznego techno ukazują się na takich labelach jak: Bpitch Control, Memo, Ostgut Ton czy też własnego Klockworks. Numery Klocka znalazły się na wielu kompilacjach jak np.: „Bugnology 3” Steve’a Buga, „Fuse” Deetrona oraz na „Elektro Berlin Vol: 2 – Feel The Vibe Of The Night na More Music”. Na początku 2009 roku ukazał się bardzo ciepło przyjęty debiutancki album Bena Klocka – „One”.

 

Występ zarówno Marcela Dettmanna jak i Bena Klocka będzie dużą atrakcją dla wszystkich wielbicieli niemieckiego techno. Więcej informacji na temat tych wydarzeń już wkrótce na muzikanova.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →