Marcel Dettmann szykuje drugi album

Zapowiedzi

We wrześniu nakładem Ostgut Ton ukaże się drugi album wieloletniego rezydenta Berghain, Marcela Dettmanna, zatytułowany po prostu "Dettmann II". Na płycie gościnnie wystąpią Emika, Shed i Levon Vincent.

Marcel Dettmann to jeden z synonimów współczesnego techno, człowiek instytucja i gwarancja niemieckiej solidności, nieodłącznie kojarzącej się z surowymi, szorstkimi brzmieniami. Za gramofonami po raz pierwszy stanął w 1994 roku. Pięć lat później był już związany z Berghain, którego rezydentem i twarzą jest do dzisiaj.

PRZECZYTAJ: 100% MARCELA DETTMANNA – WYWIAD DLA MUNO.PL

Artysta na stałe związany jest z berlińską wytwórnią Ostgut Ton, dla której 3 lata temu wydał swój debiutancki album „Dettmann„. We wrześniu ukaże się jego następca, zatytułowany równie prosto „Dettmann II„. Eksperymentów muzycznych nie będzie – Marcel szykuje kolejną dawkę bezkompromisowego techno wzbogaconą o ambientowe pejzaże.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W jednym z nowych utworów zaśpiewa Emika, natomiast przy produkcji numerów „Outback” i „Aim” Marcel Dettmann wspołpracował z Levonem Vincentem i Shedem.

Marcel Dettmann – Dettmann II [Ostgut Ton]

Data wydania: 16.09.2013

Tracklista:

01. Arise
02. Throb
03. Ductil
04. Shiver
05. Lightworks
06. Soar
07. Outback
08. Seduction feat. Emika
09. Radar
10. Corridor
11. Stranger
12. Aim

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →