Marc Romboy wydaje album „Contrast”

News

„Contrast” to drugi album Marcaa Romboy’a nagranego dla wytwórni Systematic, który ukaże się w sprzedaży w czerwcu 2008 roku.

Pierwszy album Romboy’a „Gemini” wydany w 2006 roku osiągnął wielki sukces. Wszystko wskazuje na to, iż „Contrast” zostanie także doceniony przez fanów. Współpraca z takimi gwiazdami, jak Chelonis R. Jones (znanego ze znakomitych utworów dla Get Physical czy współpracy z Röyksopp), Blake Baxter (długoletni przyjaciel Romboy’a i Kevina Soundersona znany także jako Prince Of Techno) czy Mr. K-Alexi (współpracował m.in z takimi postaciami jak Larry Heard czy Felix Da Housecat) musi zaowocować sukcesem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Myślę, że wszystkie utwory, które znajdują się na albumie różnią się od siebie. Kiedy przesłuchamy kawałek „Sonora” a następnie „Elif” zrozumiemy czemu album nazywa się właśnie „Contrast”. Mi osobiście bardzo się to podoba. Nienawidzę powtarzać się i dlatego staram się przy każdych kolejnych produkcjach stwarzać coś nowego, tak, aby nie można było mnie zaszufladkować w żadnym z gatunków. Styl „Contrast” to po prostu muzyka elektroniczna z elementami soulu. Zdecydowałem się na właśnie takie zestawienie, ponieważ uwielbiam ciepłe, emocjonalne wokale. Nie mógłbym tworzyć muzyki tylko za pomocą komputera. Oczywiście czasami trzeba to robić w taki sposób, ale czyż dodanie ciepłego wokalu nie jest piękną sprawą?”. – Marc Romboy

Album poprzedzać będzie singiel “Fly Away”, który ukaże się w sprzedaży 14 maja 2008 roku.

Tracklista:
1. The Beat – Vs. Chelonis R. Jones
2. Fly Away – Vs. Blake Baxter
3. Iceland
4. Ey Mind – Vs. Mr. K-Alexi
5. Karamabolage
6. Side FX – Vs. Chelonis R. Jones
7. Acid Love – Vs. Mr. K-Alexi
8. Sonora
9. Luna’s World
10. Elif

Więcej info na:
www.systematic-recordings.com 
www.marcromboy.com 
www.myspace.com/marcromboy
www.myspace.com/chelonis   
www.myspace.com/blakebaxter
www.myspace.com/kalexi 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →