Wspólny album Marca Romboya i Kena Ishii

Zapowiedzi

Dwie niezwykle zasłużone postacie na elektronicznej scenie muzycznej - Marc Romboy i Ken Ishii - łączą siły, czego efektem jest wspólny album zatytułowany 'Taiyo'.

Marc Romboy funkcjonuje w biznesie muzycznym już ponad dekadę. To utalentowany DJ i producent, mający na swoim koncie dziesiątki singli oraz dwa autorskie albumy. To także założyciel prężnie działającej wytwórni Systematic Recordings, która promuje wschodzące talenty. Z kolei pochodzący z Japonii Ken Ishii to jeden z najbardziej innowacyjnych i eksperymentalnych producentów na współczesnej scenie techno, na której artysta działa nieprzerwanie od wczesnych lat ’90.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mimo dzielących obu producentów tysięcy kilometrów, Marc Romboy i Ken Ishii postanowili nagrać wspólny album. Efekty ich współpracy mogliśmy już podziwiać kilka miesięcy temu kiedy ukazał się singiel „Taiyo”. Artyści postanowlili iść za ciosem i stworzyć pełnowymiarowy longplay.

Składająca się z 7 numerów płyta „Taiyo”, co po japońsku znaczy słońce, ukaże się 8 lutego przyszłego roku za pośrednictwem labelu Romboya, jak również japońskiej wytwórni Sublime Records. Poniżej znajdziecie tracklistę oraz odsłuch tytułowego numeru.

Marc Romboy & Ken Ishii – Taiyo

Data wydania: 08.02.2013

Tracklista:

01. Gosa
02. Seiun
03. Helium
04. Dopplereffekt
05. Suisei
06. Taiyo
07. Der StrandPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →