Maraton na Amsterdam Dance Event 2019 – 62h imprezy w De School

News

Jedno z najgrubszych wydarzeń na tegorocznym Amsterdam Dance Event. W De School znów będzie można potańczyć przez 62 godziny bez przerwy.

Amsterdam Dance Event

Połowa października to najważniejszy czas dla światowej sceny klubowej – w tym czasie odbywa się bowiem Amsterdam Dance Event. Nieważne, czy jesteś artystą, promotorem, dziennikarzem czy raverem – jeśli chcesz być w epicentrum, musisz przyjechać na te kilka dni do Amsterdamu. Tegoroczna edycja ADE odbędzie się w dniach od 16 do 20 października. Organizatorzy spodziewają się 400 000 uczestników, a samych artystów będzie grubo ponad 2,500.

Amsterdam Dance Event 2019 – line-up

W tym roku w line-upie Amsterdam Dance Event znajdziemy m.in. 999999999, Amelie Lens, Charlotte de Witte czy Kobosila. Jak zwykle, jedną z największych atrakcji ADE 2019 będzie niezwykła impreza w De School.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ADE 2019 – 62 godziny rave’u w byłej szkole

De School to miejscówka właścicieli legendarnego klubu Trouw. Lokal jest umiejscowiony w budynku dawnej szkoły i jest prawdziwym lokalnym centrum kultury – klub, kawiarnia, siłownia, sala koncertowa… wszystko w oryginalnym budynku z lat 60-tych.

de school

Podczas ADE 2019 impreza w De School będzie trwać od 18 do 21 października. Na kilku scenach, podczas imprezy-maratonu zagra cała masa lokalnych artystów i zagranicznych muzyków.

ADE 2019 – impreza w De School – kto wystąpi

Line-up to występy takich gwiazd jak: Animistic Beliefs, Beta Librae, Carista, CEM, Cinnaman, DJ Dustin, DJ FATi, Dr. Rubinstein, Elias Mazian, Evan Baggs, Eversines, Fenna Fiction, Identified Patient, Interstellar Funk, Jane Fitz, Jasmín, Job Jobse, Job Sifre, John Talabot, JP Enfant, Kia, Konduku, Leeza Pritychenko, LSDXOXO, LYZZA, Mad Miran, Mairo Nawaz, Makam, Max Abysmal, Miss Jay, Oceanic, Parrish Smith, rRoxymore, Sandrien, Solar, Sophia, Tammo Hesselink, Upsammy, Woody’92.

Impreza rusza w piątek i kończy się w poniedziałek. Włodarze chcą w ten sposób pokazać, jak rożne gatunki i style muzyczne są ze sobą połączone, zamiast rozdzielać je na kilka eventów.

My będziemy tańczyć na ADE 2019, a Wy?

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →