Manu Delago supportem The Cinematic Orchestry ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Zjawiskowy Manu Delago wystąpi jako support polskich koncertów The Cinematic Orchestra w kwietniu w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

Manu Delago światową sławę zdobył jako popularyzator i mistrz brzmienia hang drum – stworzonego niedawno w Szwajcarii nowego perkusyjnego narzędzia. Delago to również wykształcony kompozytor, a także wirtuoz perkusji i marimby. Ukończył konserwatorium w Innsbrucku jednak od lat na stałe mieszka w Londynie, gdzie podjął naukę w prestiżowym Trinity College Of Music.
Rozgłos przyniosły mu występy z Björk, którą wspierał zarówno w studio podczas nagrywania krążka „Biophilia”, jak i podczas koncertów. Z Islandką występuje zresztą do dzisiaj. Delago ma też na koncie cenione autorskie albumy. Związany jest ze znakomitą wytwórnią Tru Thoughts, która wydała jego ostatni krążek „Silver Kobalt”.
Przypominamy, że The Cinematic Orchestra pojawią się w Polsce po kilkuletniej przerwie. Na polskich koncertach przedpremierowo usłyszymy najnowsze kompozycje, a także klasyczny materiał z krążków dla Ninja Tune.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →