Manoid i Hashimotowiksa łączą siły na Audioriver Festival

News

Zapowiada się jeden z najciekawszych występów tegorocznego festiwalu na płockiej plaży. Nie przegap Manoid & Hashimotowiksa pres. Afterhuman Afterparty!

Manoid – do debiutu przez Koreę i Islandię

Pod pseudonimem Manoid kryje się polski producent i live performer z coraz bardziej znaczącym dorobkiem na rodzimej i międzynarodowej scenie. Swoje pierwsze utwory wydał w 2014 roku, a już w 2015 wyprodukował dobrze przyjętą, debiutancką EP-kę Poli Rise. Artysta już teraz ma na koncie występy w Holandii, Korei Południowej, na Islandii i Słowacji oraz na czołowych polskich festiwalach, takich jak Audioriver czy Tauron Nowa Muzyka. Ubiegły rok był dla Manoida przełomowy – ukazał się jego debiutancki album Truth.

Manoid wraca na Audioriver

Manoid nie przestaje zaskakiwać i powraca na Audioriver, ale nie sam, lecz w towarzystwie projektu Hashimotowiksa. Taneczna grupa podczas swoich występów odpowiada na takie pytania jak m.in. czym jest sztuka, czy czym jest techno. Co wyniknie z tego połączenia? Tak swój występ zapowiadają artyści:

Niebo miało kolor telewizora nastawionego  na nieistniejący kanał. Po wszystkim. Wszystkie katastrofy już się wydarzyły. Ewolucja dobiegła końca.  Ostatnim jej stadium były hybrydy organizmów żywych i plastiku, który wbudował się w DNA i zmienił wszystko. Darwin nie mógł tego przewidzieć.  To ósmy dzień stworzenia. Odczuwalna temperatura  70 stopni Celsjusza. Gdyby istniał jeszcze ktoś, kto mógłby ją odczuwać.

Nie będzie teleportacji, podróży w czasie, androidów na ulicach.
Nie będzie przyszłości.
Nigdy nie potrzebowaliśmy muzyki bardziej.

Manoid i Hashimotowiksa na Audioriver – szczegóły występu

Manoid to autor muzyki i konceptu samego projektu. Za tekst i reżyserię występu odpowiada Magdalena Koryntczyk. Performance i taniec zobaczymy w wykonaniu Hashimotowiksa. Do przedsięwzięcia zostali zaangażowali także Aleksandr Prowaliński (światła), RAG (kostiumy) oraz ekipa .wju (oprawa wizualna).

Manoid & Hashimotowiksa pres. „Afterhuman Afterparty” odbędzie się w sobotę na głównej scenie Audioriver Festival.

Polub muno.pl na Facebooku: