Emika i Bass Clef dziś w Poznaniu za darmo

Wydarzenie

Dziś w ramach festiwalu Malta w Poznaniu odbędą się imprezy z udziałem Emiki i Bass Clef. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny!

3 lipca w Poznaniu wystartowała tegoroczna edycja Malta Festival. Podczas kilku dni trwania wydarzenia w stolicy Wielkopolski odbędzie się szereg imprez muzycznych, filmowych, pokazów tańca oraz teatrów.

Naszą szczególną uwagę przykuły dzisiejsze koncerty Pasażu Kultury na Starym Rynku. O 21:00 usłyszymy set pochodzącej z Czech Emiki. Jej muzyką zachwycali się m.in. Mary Anne Hobbs czy też Thom Yorke z Radiohead, a o jej produkcjach rozpisywały się w superlatywach najważniejsze media od RA, aż po The Guardian. Bardzo duży rozgłos przyniósł artystce debiutancki album zatytułowany po prostu „Emika” dla legendarnej wytwórni Ninja Tune.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejnym artystą, na którego występ warto sie dziś wybrać jest Bass Clef. To wschodząca gwiazda brytyjskiej muzyki elektronicznej, od lat związana z żywymi i inspirującymi scenami Bristolu i Londynu. Zainteresowania Ralpha Cumbersa obejmują szerokie spectrum nowoczesnych brzmień – od ilustracyjnych ambientowych eksperymentów przez karaibskie rytmy, groovy jazz i taneczne dźwięki electro po korzenne dubstepowe wibracje. Jego najnowszy, świetnie przyjęty album „Reeling Skullways” wydała kultowa oficyna z Bristolu – Punch Drunk Records. Impreza z udziałem artysty rozpocznie się w Pasażu Kultury o 23:00.

 

Emika @ Pasaż Kultury Poznań

Start: 21:00

Wstęp: Free

 


 

Bass Clef @ Pasaż Kultury Poznań

Start: 23:00

Wstęp: Free

 
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →