Manu Chao, Fleet Foxes i Portishead w Poznaniu!

Wydarzenie

Wielkimi krokami zbliża się Maltafestival w stolicy Wielkopolski! Tegorocznymi gwiazdami muzycznymi festiwalu będą Manu Chao, Fleet Foxes i Portishead!

Już w najbliższy poniedziałek, 4 lipca rozpoczyna się Maltafestival Poznań 2011! Po raz kolejny, przez 6 dni Poznań będzie polską stolicą kultury. Zobaczymy ponad 40 zespołów i 90 wydarzeń: spektakli teatralnych i tanecznych, plenerowych widowisk, koncertów, pokazów filmowych i spotkań z artystami. Sztuka prezentowana będzie nie tylko w salach, ale też na placach, dziedzińcach i ulicach miasta.

Tegorocznymi gwiazdami muzycznymi Maltafestival będą Manu Chao, Fleet Foxes i Portishead, które zagrają nad poznańskim jeziorem Malta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

WTOREK, 5 lipca:

Otwarcie bram: 18:00

Support: 20:00

MANU CHAO LA VENTURA – początek koncertu ok. 22:00

ŚRODA, 6 lipca:

Otwarcie bram: 16:00

The Poise Rite – początek koncertu ok. 18:30

FLEET FOXES – początek koncertu ok. 20:00

PORTISHEAD – początek koncertu ok. 22:00

Podobnie jak w latach ubiegłych, w maltańskim Klubie Festiwalowym wieczorami rozbrzmiewać będzie muzyka. Swoją twórczość zaprezentują m.in.: pochodzące z Islandii zespoły Hjaltalín oraz Bloodgroup, duński Kiss Kiss Kiss, australijski Architecture in Helsinki, poznański Hellow Dog oraz goszczący na Malcie nie po raz pierwszy, poznański Snowman. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

Więcej info: www.malta-festival.pl

Źródło: materiały organizatora

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →