Mall Grab z nowym numerem na początek roku

Materiały prasowe
News
Mall Grab jordon alexander

Australijski producent tanecznym krokiem wchodzi w nowy rok. Do sieci wyciekł jego nowy kawałek This 1 Is For Rich Hoy - dowiedz się więcej!

Mall Grab i jest zabawa

Po ostatnim aktywnym 2021 roku, kiedy to Mall Grab bardzo często wydawał swoje utwory oraz brał udział w różnych kolaboracjach (m.in. ze wschodzącą gwiazdą sceny TSHA) Australijczyk nie zwalnia tempa z wypuszczaniem do sieci swoich nowych utworów. Jeszcze nie minął pierwszy tydzień nowego roku, a tutaj mamy nowy i bardzo charakterystyczny dla Mall Graba, szybki, radosny, oldschoolowy, garage’owy kawałek, który nie zniechęci ludzi do tańca.

Mall Grab
Mall Grab

O dziwo utwór był dostępny na SoundCloudzie artysty wraz z linkiem do darmowego pobrania jeszcze trzy dni temu, jednak z niewiadomych przyczyn kawałek został… usunięty! Czyżby Mall Grab wrzucił This 1 Is For Rick Holy przez pomyłkę? Utworu wciąż można jednak posłuchać w serwisie YouTube na kanale jednego ze streamerów muzyki house / UK garage. Radzę się pośpieszyć, bo nie wiadomo jak długo utwór będzie jeszcze dostępny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mall Grab – This 1 Is For Rich Hoy

Mall Grab. Sympatyczny Australijczyk

O australijskim producencie zrobiło się głośno w 2016 na fali popularności lo-fi house oraz youtubowych kanałów muzycznych, które przez algorytm zaczęły skuteczniej docierać ze swoją muzyką do coraz szerszego grona odbiorców. Podobnie jak kawałki DJ Boringa, virale od Mall Graba można było często usłyszeć w klubach lub restauracjach w połowie poprzedniej dekady. Artysta często gościł w Polsce – jego występy w Katowicach oraz innych polskich miastach przyciągnęły tłumy słuchaczy.

Mall Grab nie zwalnia wydawniczego tempa – artysta w przeciągu ostatnich 2 lat wydał aż sześć mini-albumów, a także jedną sporą kompilacje. Czekamy na więcej nowości w tym roku!

Mall Grab – can’t (get u outta my mind)

Kup bilet na Mall Grab 19 lutego w Tamie

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →