Making Contakt – znamy szczegóły

News

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na pojawienie się dokumentu wytwórni Minus - "Making Contakt" mamy szczegółowe informacje na ten temat.

Kilka miesięcy temu na łamach muzikanova.pl mogliście przeczytać o filmie dokumentalnym wytwórni Minus„Making Contakt” będącego zapisem światowego tournee z 2008 roku pod nazwą Contakt. Dziś przedstawiamy Wam pełne informacje na ten temat.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Na filmie zobaczymy jak członkowie wytwórni Minus przygotowywali się do każdego z wystepów, ich podróże pomiędzy krajami przeplatane wywiadami z artystami, członkami ekipy produkcyjnej i przyjaciółmi blisko związanymi z kanadyjskim labelem. Będziemy świadkami wszystkich triumfów i upadków podczas trwania całego tournee począwszy od Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Belgii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Japonii kończąc na Argentynie. Spadający tynk z sufitu od nadmiaru basu w St Andrews Hall w Detroit, spalony sprzęt podczas występów, wspaniały show w Amsterdamie oraz niezapomniany finał w Tokyo – to tylko niektóre z rzeczy, ktore znajdziemy na „Making Contakt”.

 

 

Oprócz tego do płyty dołączono także pokaźną ilość niepublikowanych wcześniej zdjęć z tournee, materiał bonusowy z jedynego występu w 2009 roku w Londynie oraz CD Soundtrack.

 

„Making Contakt” trafi do sprzedaży 26 lutego 2010 roku. Trzy tygodnie wcześniej podczas festiwalu Club Transmediale.10 w Berlinie odbędzie się oficjalna premiera filmu.

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →