Makez z nowym teledyskiem i epką dla Lets Play House

News
Makez

Debiut w wytwórni należącej do Detroit Swindle, teraz kolejne wydawnictwo dla uznanego labelu. Duet Makez nabiera rozpędu. Holendrzy zaprezentowali teledysk, do utworu z nadchodzącej EPki.

Makez. Different Planets, czyli mocny start

Jako Makez (oryginalnie zapisywane jako „Makèz”), Kees van ‚t Klooster i Jan-Willem Mulder oficjalnie zadebiutowali w ubiegłym roku. Ich pierwszym wydawnictwem była świetnie przyjęta EPka Different Plantes. Pochodzące z niej numery w swoich setach grali m.in. Seth Troxler czy Kerri Chandler.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Materiał ujrzał światło dzienne za sprawą Heist Recordings, wytwórni założonej przez inny duet, a mianowicie Detroit Swindle.

Makez. Krok drugi – z Amsterdamu do Nowego Jorku

Po udanym debiucie fonograficznym, przyszedł czas na kolejny krok. Makez podzielili się informacją o nowym wydawnictwie. EPka zatytułowana Elevation ukaże się 14 lutego. Już dziś wiemy o niej całkiem sporo.

Wydaniem materiału zajmie się wytwórnia Lets Play House, należąca do Jacquesa Renault & Nik Mercera. W portfolio labelu z Brooklynu znajdziemy takie postacie jak m.in. HNNY, Seb Wildblood, DJ Boring, Tanzlife, a nawet duet BICEP.

Na Elevation znajdziemy pięć utworów. Sami autorzy podzielili się już pierwszym z nich, do którego na dodatek powstał teledysk. Reżyserem wideoklipu jest Joost Bremmers.

Makez prezentują Melting, pierwszy numer z Elevation EP

Ścieżka audio utworu miała premierę na kanale Bolting Bits. Dziś możemy zobaczyć stworzony do niego teledysk. Melting, bo taki nosi tytuł, to z jednej strony ukłon w stronę klasycznego house’u, a z drugiej surowy, brudny track skrojony pod późnonocne sety. Pomrukujący bas kontrastuje z jasną partią klawiszową, która nadaje piosence nieco funkowego sznytu.

Warto dodać, że Makez to nie tylko zdolni producenci i didżeje. W rodzinnym Amsterdamie zdobyli uznanie za sprawą autorskiego cyklu imprez, Peak Mystique. Odbywające się w Amsterdamie wydarzenia spod tego szyldu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ramach cyklu zagrali m.in. Detroit Swindle, Benny Rodrigues, Dan Shake czy Folamour.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →