Magdalena (Diynamic) dla Muno.pl – WYWIAD

Wywiad

"To zawsze ekscytujące i uzależniające, stać przed wielką falą ludzi" - mówi pierwsza dama Diynamic w wywiadzie dla Muno.pl, tuż przed występem na Tatarak Music Festival.

Magdalena to bliski członek rodziny Diynamic. Przez pięć lat prowadziła nieistniejący już, słynny klub Ego, należący do tej wytwórni. Po kilku latach dbania o hamburską miejscówkę, Magdalena staję za konsolą i zostaje pierwszą damą Diynamic Music. Występuję na imprezach od Berlina po Ibizę, a w ten weekend odwiedzi Tatarak Music Festival. Na kilka dni przed eventem, postanowiliśmy przeprowadzić z nią rozmowę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Magdalena (Diynamic) WYWIAD

Zdaje się, że od zawsze byłaś zaangażowana w klubową scenę. Prowadziłaś nawet klub Ego w Hamburgu. Co było najtrudniejszym zadaniem dla szefowej klubu nocnego?
Myślę, że najtrudniejszą częścią tej pracy jest jej niesamowita różnorodność. Jest tak wiele rzeczy, o które musisz zadbać każdego dnia i tak wiele szczegółów, o których nie możesz zapomnieć. Ale z drugiej strony, szczerze mówiąc to właśnie sprawia, że ta praca jest taka ciekawa i przynosi wiele radości!

Teraz jesteś przede wszystkim didżejką. Wolisz grać w małych klubach czy na dużych letnich festiwalach?
Za każdym razem bywa inaczej. W małych przestrzeniach możesz zbudować bardzo intymny klimat z publicznością, co bardzo lubię. To jest to, co czyni każdy występ wyjątkowym i intensywnym. Lubię też większe eventy, jak na przykład festiwale czy imprezy pod gołym niebem. To zawsze ekscytujące i uzależniające, stać przed wielką falą ludzi. Dla mnie to jedna z bardziej pozytywnych emocji, które może dać ci tylko duży tłum.
Czy pamiętasz moment, w którym postanowiłaś zacząć grać?
Tak, to wszystko zaczęło się kiedy moja dobra przyjaciółka, Anja Schneider, zaczęła mnie wspierać i zachęcać do zostania didżejką. Miała na mnie zdecydowanie największy wpływ, jako na artystkę.

Czy możemy też spodziewać się produkcji od Magdaleny w najbliższym czasie?
Myślę, że tak 😉 Nie chcę zdradzać zbyt wiele w tej chwili, ale na pewno coś pojawi się w przyszłości. Bądźcie czujni!
Jesteś też pierwszą didżejką w agencji Diynamic. Co sądzisz o ostatnich dyskusjach przeciwko „100% męskim line-upom”?
Szczerze mówiąc, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Nie sądzę, żeby był to temat, któremu należy poświęcać sporo uwagi.

Czy grałaś już wcześniej w Polsce? Co jest pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy, kiedy myślisz o naszym kraju?
Niestety nie grałam wcześniej w Polsce, więc jestem bardzo podekscytowana i to będzie niezłe doświadczenie. Hmmm pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi do głowy to wódka 🙂
Rozmawiał: Mariusz 'Zariush’ Zych
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →