Czy to już koniec potęgi M_nus?

News

Sensacyjne zmiany w składnie M_nus! Magda, Troy Pierce oraz Marc Houle ogłosili swoje odejście z wytwórni, której członkami byli od wielu lat. Co na to Richie Hawtin?

Dziś rano Magda, Troy Pierce oraz Marc Houle oficjalnie ogłosili odejście z legendarnej wytwórni M-nus, której byli integralną częścią od wielu lat. Wiadomość ta wzbudziła niemałą sensację w świecie muzyki elektronicznej, gdyż takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał.
Powodem odejścia gwiazd z M_nus jest skupienie wszystkich sił na ich własnym labelu – powołanym do życia w 2007 roku Items & Things, dla którego nagrywali też m.in. Seth Troxler, Kasper czy Alexi Delano. Dodatkowo trio zajmie się organizacją imprez pod wspólnym szyldem Down & Out.
Sami zainteresowani, w oficjalnym tekście tak żegnają się z wytwórnią Minus:
„Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować wszystkim naszym przyjaciołom i fanom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata i mamy nadzieję dzielić się z Wami nowymi i wspaniałymi przygodami, które stoją przed nami! Chcielibyśmy również podziękować Richie Hawtin’owi i całemu zespołowi Minus za ich ogromne wsparcie i wskazówki na przestrzeni ostatnich lat.
Jak narazie M-nus nie wydał oświadczenia w sprawie odejścia swoich gwiazd.
Poniżej znajdziecie świeży set Troya Pierce’a z imprezy labelu Items and Things:


Troy Pierce LIVE @ Items & Things: Down & Out party Berlin by itemsandthings

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →