Magazyn „The Escape Velocity” z pierwszą kompilacją wytwórni Axis Records

News
Silent Servant, Inigo Kennedy, Benjamin Damage

Głowa wytwórni Axis Records, Jeff Mills oraz kurator serii wydawniczej magazynu cyfrowego The Escape Velocity, należącego również do amerykańskiego producenta, Developer, zapowiadają nową kompilację o tematyce planetarnej. The 6 Planet Discovery Mission zawiera 6 utworów, w tym po jednym autorstwa Silent Servanta, Inigo Kennedy'ego i Benjamina Damage.

The 6 Planet Discovery Mission jest to pierwsza kompilacja z serii The Escape Velocity, ponieważ poprzednie wydawnictwa były solowymi publikacjami lub kolaboracjami dwóch artystów. Jej pomysłodawcą jest Developer (Modularz), który na start przygotował 3 autorskie tytuły. Drugą połowę kompilacji uzupełniają wydawnictwa od prawdziwych mistrzów w swoim fachu – Silent Servant, Inigo Kennedy’ego i Benjamina Damage.

The 6 Planet Discovery Mission, Axis

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Axis Records

Płodne tygodnie w wykonaniu Axis Records

Kompilacja, za którą odpowiedzialni są Jeff Mills i Developer, została stworzona na poczet nowego cyfrowego magazynu – The Escape Velocity. Zaplanowane na 7 maja cyfrowe wydawnictwo, zawiera 6 utworów, które każdy z artystów opisał nazwą fikcyjnej planety – J1407B, Ranxerox, Arcadians, Volumino, Azizos i Ursans.

Misja 6 Planet Discovery jest metaforą odkrycia czegoś więcej lub wykraczającego poza normę w rozumieniu Axis. Aby móc jak najlepiej to opisać, użyłem do tego planet, a nie artystów. Ważnym było zachowanie estetyki przestrzennej Axis.

–  skomentował sam Developer

Nie jest to pierwszy raz, kiedy wytwórnia Axis wydaje muzykę inspirowaną science-fiction i kosmosem. Wśród ostatnich wydawnictw amerykańskiej oficyny, które odnosiły się do wspomnianej tematyki, można wymienić Some Thing Some Where Mike’a Storma i Surgelesa oraz Holographic Universe Jonasa Koppa i Jeroena Searcha.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →