Wspólny utwór Madlib i Four Tet. Posłuchaj, jak brzmi „Dirtknock”

News
Wspólny utwór Madlib i Four Tet. Posłuchaj, jak brzmi „Dirtknock”

Madlib ponownie zaprosił do współpracy Four Teta. Dirtknock znajdzie się na zbliżającym się dużymi krokami albumie Sound Ancestors.

Madlib – żywa legenda hip-hopu

Przez dwadzieścia lat szlifował formę u boku takich gwiazd jak De La Soul, Ghostface Killah, czy Mos Def. Te doświadczenia sprawiły, że uznaje się go za jednego z niedoścignionych mistrzów współczesnego hip-hopu. Jego albumy nagrane wspólnie z J Dilla czy MF Doomem, to prawdziwe kamienie milowe muzyki ostatnich lat.

Jego brzmienie stanowi jedno z największych źródeł inspiracji dla całej generacji artystów, która wytycza aktualnie najciekawsze ścieżki na pograniczu zaangażowanego hip-hopu, elektroniki i jazzu, a do fascynacji jego producenckimi pomysłami przyznają się tak różni twórcy, jak Flying Lotus czy muzycy Portishead.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

madlib

Madlib i Four Tet połączyli siły

Kieran Hebden (Four Tet) oraz Otis Jackson Jr. (Madlib) zaprezentowali kolejne nagranie, nad którym razem pracowali. Dirtknock pojawi się na trackliście płyty Sound Ancestors, za którą odpowiada drugi z artystów. Zgodnie z zapowiedziami Otisa będzie to krążek zawierający jedynie muzykę instrumentalną.

Na albumie znajdą się również wydane wcześniej single muzyka: Road of the Lonely Ones i Hopprock. Sound Ancestors ukaże się 29 stycznia nakładem Madlib Invazion. Four Tet wspomniał, że materiał na płytę został zmontowany m.in. z „setek kawałków muzyki”, które Madlib wysyłał mu przez ostatnie dwa lata.

Madlib/Four Tet – DirtknockPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →