madeinpoznan.noc – Kultura poza instytucją

News

Po udanych dwóch poprzednich edycjach, 17 kwietnia 2009 roku w Poznaniu znów zagości "kulturalna bomba" - madeinpoznan.

Projekt madeinpoznan.noc odpowiada na potrzebę tworzenia ram dla prezentacji potencjału dokonań poznańskich twórców nurtu pozainstytucjonalnego. Do jego stworzenia zainspirowało nas powodzenie funkcjonujących w wielu polskich i europejskich miastach „Nocy Muzeów”. Chcemy nawiązać do tego niezwykłego wydarzenia, ale jednocześnie zaprosić do odwiedzenia miejsc i poznania działalności organizacji, które choć współtworzą kulturalny charakter miasta, często są szerszej publiczności mniej znane. Zapraszamy w niezwykłą podróż po „ezoterycznym Poznaniu” pełnym muzyki, teatru, filmu, komiksu, literatury oraz sztuk wizualnych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Niecodziennym wydarzeniem muzycznym będzie z pewnością Nova Elektronika. W nietuzinkowej przestrzeni Starej Rzeźni stanie pięć scen prezentujących muzykę elektroniczą. Nie będzie to jednak standardowy koncert, a raczej kilkugodzinna instalacja muzyczna z udziałem żywych instrumentów, wokaliz, Chóru Uniwersyteckiego oraz wizualizacji autorstwa najlepszych VJ-ów.

 

Swoją twórczość zaprezentują m.in. City Inside Art (w składzie: Joana, An On Bast, chill leader, lip, VJ kobalt masa), Zova, Wojtek Grabek i Daga Gregorowicz (solo oraz z projektem Degradazia i wizualizacjami pani pawlosky), Rafał Zapała (dla którego oprawę wizualną stworzy Kobas Laksa) oraz QLHead z Wojtkiem Luchowskim.

 

 

madeinpoznan.noc odbędzie sie 17 kwietnia 2009 roku. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny – na podstawie wejściówek dostępnych od 6 kwietnia w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44). Pełen program oraz więcej informacji o poszczególnych wydarzeniach już wkrótce na stronie www.madeinpoznan.org.

 

Źródło: Materiały organizatora

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →