Made in Poland #7 – polskie techno w poznańskim Schronie

419
Eventpromo
Made in Poland #7

Przed nami kolejna impreza z cyklu Made in Poland. Długo wyczekiwana przez poznańskich klubowiczów siódma edycja odbędzie się już w ten weekend.

Made in Poland #7 – cykl promujący polskich wykonawców

Made in Poland to cykl, który swoją inaugurację ma już dawno za sobą. Od 2018 roku niemalże co 2 miesiące odbiorcy muzyki klubowej cyklicznie raczeni są sporą dawką tylko i wyłącznie polskich brzmień. Gośćmi cyklu byli już m. in. Jurek Przeździecki, Milena Głowacka, Concept of Trill, Kuba Sojka czy Błażej Malinowski. Już w ten weekend odbędzie się koleje odsłona imprezy!

Headlinerem siódmego wydania Made in Poland będzie jedna z bardziej doświadczonych postaci rodzimej sceny techno – Michał Jabłoński. Artysta swe piesze kroki muzyczne stawiał już w 2004 roku. Jego mroczny i duszny styl na przestrzeni lat przyciągnął uwagę takich labeli jak: Secret Keywords, Newrhythmic recs, Animal Farm czy VSK Series. Na swoim koncie ma występy w czołowych światowych klubach z berlińskim Tresorem na czele.

Michal Jablonski – HATE Podcast 070

Podczas sobotniej imprezy, obok wspomnianego wirtuoza techno, usłyszymy PLEBS, Jakuba Kulesze, Seb&Rodriguezz i Igora M. Wydarzenie zamknie kurator cyklu – poznański producent, DJ i promotor – ADM.

Made in Poland #7 w Poznaniu

Impreza odbędzie się 4 stycznia w poznańskim Schronie o godzinie 24:00. Bilety do nabycia na bramce. Muzyka wysokich lotów gwarantowana!

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.