Kultowy konkurs dla twórców Drum’n’Bass powraca

Konkurs

Kolektyw Sonic Trip po raz kolejny zaprasza rodzimych producentów muzyki drum'n'bass do udziału w konkursie Made In Poland.

Główną ideą „Made in Poland” jest wyłanianie i promowanie młodych, wartościowych artystów nurtu drum and bass, których twórczość wybiega poza obecne standardy szeroko rozumianej muzyki pop. Co za tym idzie, nie jest interesującą dla dużych wytwórni i potentatów muzycznych. Dzięki działaniom takim jak Made in Poland, możliwe będzie stworzenie w Polsce niezależnej sceny muzycznej, opierającej się również na wartościach artystycznych, a nie tylko na zyskach ze sprzedaży nośników. Zjawisko niezależnego rynku muzycznego jest czymś normalnym, zdrowym i praktykowanym od lat w wielu państwach Europy Zachodniej. Jego brak powoduje kiepską kondycję całego rynku muzycznego.
Powyższy tekst pochodzi sprzed 16 lat, czyli z początków organizowanego przez formację Sonic Trip konkursu Made in Poland. Rok temu wraz z reaktywacją kolektywu, powróciła ta kultowa w środowisku dnb inicjatywa.
Aby przystąpić do konkursu Made In Poland 2018 należy do 4 lutego wysłać swój utwór na adres [email protected] Dzień później rozpocznie się etap głosowania za pośrednictwem platformy SoundCloud. Dziesięciu Finalistów zostanie ogłoszonych 8 lutego na stronie wydarzenia na Facebooku. Zdobywców Nagrody Publiczności i Nagrody Jury poznamy 9 lutego podczas imprezy finałowej w łódźkim klubie Lordis.
Partnerem konkursu jest Roland Polska, który zapewni atrakcyjne nagrody dla zwycięzców.
Wydarzenie konkursowe: facebook.com/events/117835352319811/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →