Legenda dub w poznańskim Eskulapie – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Czarodziej dubowej konsolety i jedna z najważniejszych postaci w historii reggae, Mad Professor, wystąpi 21 marca w poznańskim klubie Eskulap.

Mad Professor to żywa legenda muzyki dub i twórca londyńskiego studia Ariwa, zajmującego się szeroko pojętą muzyką reggae. W swojej karierze współpracował z wieloma międzynarodowymi gwiazdami, takimi jak The Orb, Jamiroquai, Sade czy Massive Attack, z którymi nagrał świetny album „No Protection”.
Neil Fraser, bo tak w rzeczywistości nazywa się Mad Professor, urodził się w Gujanie. Zafascynowany elektroniką, już jako kilkulatek eksperymentował z dźwiękiem i sprzętem nagraniowym. W latach 80-tych zyskał miano jednego z najlepszych producentów reggae w Wielkiej Brytanii. Ceniony jest za eksperymentowanie z muzyką, łączenie afrykańskich dźwięków z nowoczesnymi elementami.
21 marca Mad Professor wystąpi przed publicznością zebraną w poznańskim klubie Eskulap. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce. Bilety na niego możecie zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →