Macie wolne 200 tysięcy złotych? Bang & Olufsen ma dla Was nie lada gratkę

Fot. Materiały promocyjne
News
Bang & Olufsen i jego zapierający dech w piersiach sprzęt

Nowy system do słuchania muzyki z płyt winylowych od Bang & Olufsen upamiętnia 50. rocznicę powstania Beosystem-72-22.

Bang & Olufsen i jego zapierający dech w piersiach sprzęt

Eksperci w dziedzinie high-endowego audio, firma Bang & Olufsen, zaprezentowała nowy gramofon i zestaw głośników, które kosztują razem 45 000 dolarów. Beosystem 72-22 to uczczenie 50. rocznicy wprowadzenia na rynek gramofonu B&O o tej samej nazwie, który ukazał się w 1972 roku. W skład nowego zestawu wchodzi gramofon Beosystem 4000, pilot zdalnego sterowania Beoremote Halo oraz głośniki stereo Beolab 18. Cały system jest limitowany do 30 zestawów.

Bang & Olufsen rozszerza swój program odtwarzania klasyki, wprowadzając na rynek Beosystem 72-22 – limitowaną edycję systemu muzycznego, który wykracza poza ramy czasowe, wypełniając lukę między jednym z naszych kultowych projektów z 1972 roku a dzisiejszą najnowocześniejszą technologią cyfrową

– czytamy na stronie producenta.

Bang & Olufsen gramofon
Bang & Olufsen, fot. Materiały promocyjne
Bang & Olufsen gramofon
Bang & Olufsen, fot. Materiały promocyjne

Bang & Olufsen – z miłości do klasyki

Nowe wydawnictwo jest częścią programu Recreated Classics, inicjatywy B&O mającej na celu odnowienie klasycznych produktów. W ramach pierwszej z nich B&O pozyskało wszystkie oryginalne gramofony z serii 4000 i odrestaurowało je w swojej siedzibie w Danii. Odnowione egzemplarze wyprzedały się w ciągu kilku dni. Ten nowy system daje szansę na zdobycie modelu 4000, jeśli tylko dysponuje się odpowiednim budżetem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Beosystem 72-22, to odwiedźcie stronę internetową Bang & Olufsen.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →