Maceo Plex nareszcie zagra w Polsce BILETY!

4 313
Wydarzenie

Po kilku nieudanych próbach zaproszenia Maceo Plexa do naszego kraju, wreszcie 26 stycznia, artysta zjawi się w warszawskim klubie 1500m2! Ruszyła pierwsza pula biletów!

Miał zagrać na drugich urodzinach klubu 1500m2. Miał zamykać ubiegłoroczny festiwal Audioriver. Niestety na żadne z tych wydarzeń ostatecznie nie dotarł.

Maceo Plex, czyli jeden z najbardziej rozchwytywanych i – jednocześnie – najbardziej nieuchwytnych artystów dzisiejszej elektroniki po raz trzeci zapowiada swój przyjazd do Polski. I robi to na wspólne zaproszenie organizatorów Audioriver – agencji Spółka Akcyjna – oraz stołecznego klubu 1500m2 właśnie.

Niewiele jest postaci, które ostatnimi laty narobiłyby tyle zamieszania na światowej scenie, co Maceo Plex. Przebojowy album „Life Index” dla Crosstown Rebels, live album dla Cocoon Recordings jako Maetrik, wreszcie obecność w czołówkach większości podsumowań DJ-skich od Resident Avisor po „DJ Mag”. Niewielu jest fanów tanecznej elektroniki, którzy nie znaliby takich hitów, jak „Vibe Your Love”, „Can’t Leave You” czy „Under The Sheets”.

Maceo Plex wystąpi w sobotę 26 stycznia w warszawskim klubie 1500m2. Wraz z nim zagrają min. Leon i BLCKSHP.

Limitowana pula biletów w promocyjnej cenie dostępna wyłącznie na Muno.pl!

26.01.2012 – MACEO PLEX

Miejsce: 1500 m2 Warszawa