Maceo Plex wydał nową EPkę i zaprasza w podróż na Marsa

News
maceo plex

Maceo Plex wydał nową EPkę. Destination Mars jest już dostępna do posłuchania.

Maceo Plex – nowa EPka Destination Mars

Maceo Plex to jedna z najgorętszych klubowych ksywek ostatnich lat. Po wydaniu czwartego albumu studyjnego pt. Mutant Series, artysta przedstawił dziś swoje najnowsze dzieło. Destination Mars to jego pierwsze wydawnictwo w Drumcode od 5 lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Maceo Plex – nie do końca nowy materiał

Fani pochodzącego z Meksyku artysty najnowszy utwór mogli usłyszeć w kwietniu tego roku podczas jego występu na festiwalu Time Warp. Dziś jednak miejsce ma jego oficjalna premiera. Na tytułowym nagraniu usłyszymy partie wokalne, za które odpowiedzialny jest Josh Wink. Artysta, który ostatnimi czasy niezwykle rzadko raczył nas swoimi nowymi produkcjami.

Maceo Plex – Destination Mars EP – tracklista

W skład EPki wchodzą 3 tracki. Obok tytułowego nagrania znajdziemy jeszcze dwa utwory będące wariacją na temat Destination Mars. Autorem pierwszego z nich jest Raxon, za drugi odpowiada Shall Ocnic. Ich listę możecie sprawdzić poniżej:

1. Destination Mars ft. Josh Wink 
2. Destination Mars Raxon Remix 
3. Destination Mars Shall Ocnic Remix

Maceo Plex Destination Mars ft. Josh Wink

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →