Maceo Plex wystąpi pod 3 aliasami jednej nocy

News
maceo plex

Eric Estornel ogłosił show, podczas którego zaprezentuje swoją twórczość w trzech różnych odsłonach - jako Maceo Plex, Maetrik oraz Mariel Ito. Wydarzenie odbędzie się 14 marca w Los Angeles.

Maceo Plex – różne oblicza muzyki elektronicznej

Amerykanin to bardzo aktywna postać na światowej scenie techno. Tylko w zeszłym roku wydał EP w Afterlife, Drumcode, a także w Ellum – wytwórni, z którą jest bliżej związany. Polska publiczność miała okazję ujrzeć go m. in. podczas Instytut Festivalu. Nie wszyscy mogą mieć jednak świadomość, że dzień później wystąpił on jako Mariel Ito na Tauron Festival!

Maceo Plex — Destination Mars feat. Josh Wink

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mariel Ito to projekt, który aktywnie rozwijany był już w okolicach 2005 roku. W kolejnych latach Eric skupił się przede wszystkim na swoim głównym aliasie, niemniej ostatnimi czasy to właśnie odsłona electro przeżywa swój swoisty renesans. Na tym nie koniec, artysta sporadycznie odświeża także twórczość jeszcze jednego aliasu – Maetrik, w którym skupia się na bardziej surowych brzmieniach techno.

Niewielu producentów może pochwalić się tak szerokim dorobkiem artystycznym! Jednym z nich, powszechnie bardziej znanym, jest Eric Prydz, figurujący również jako Pryda oraz Cirez D.

Maceo Plex i autorska koncepcja M3

Z najnowszymi dokonaniami „całej trójki” Erica będzie mogła się zaznajomić (niestety na razie tylko) amerykańska publiczność w połowie marca. Jak głosi nota prasowa, M3 ma być z założenia mieszanką stylów elektroniki obejmującą twórczość związaną z głównym projektem  – Maceo Plex, a także mocniejsze produkcje live Maetrika oraz electro Mariela Ito.

Całość ozdobią lasery, wizualizacje oraz interaktywny pokaz hologramów. To pierwsze wydarzenie tego typu w El Pueblo, Los Angeles zorganizowane w przestrzeni zewnętrznej.

Maceo Plex presents M3

Maceo Plex presents M3Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →