Lust Supper zaprasza na kolejną porcję mocnych wrażeń

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Lust Supper – poznaliśmy datę i miejsce kolejnej edycji imprezy dla wielbicieli ostrzejszej zabawy

Choć listopad jest szarym i smutnym miesiącem, to ekipa Lust Supper doskonale wie, jak sprawić, żeby nabrał on rumieńców.

Lust Supper #Hoeraiser – poznaliśmy datę i miejsce kolejnej edycji imprezy dla wielbicieli ostrzejszej zabawy

Lust Supper jest dobrze znaną już entuzjastom klimatów BDSM bezpieczną i nowoczesną przestrzenią łączącą rave i kink. Koncept oparty na akceptacji, otwartości, sekspozytywności i nieskrępowanej zabawie w rytmach techno pozwala na ograniczoną tylko zgodą innych osób eksplorację seksualności i hedonistyczną ekspresję. Kolejna odsłona tego wyjątkowego wydarzenia z wszystko mówiącym dopiskiem #Hoeraiser odbędzie się 5 listopada w warszawskim Opera Club.

Halloween halloween, sluts and hoes will be seen… oddajemy cześć zdzirom i wynosimy na piedestał lafiryndy. A wszystko w nowej, wprost stworzonej do rozpustnych harców miejscówie – Opera Club. Be there!

– czytamy na facebookowym wydarzeniu.

fot. Materiały promocyjne

Lust Supper #Hoeraiser – zasady

KARTY KLUBOWE
Wstęp na Lust Supper mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków. -> www.lustsupper.com/pl/#karty-klubowe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ŚCISŁY DRESS CODE
W t-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale zostaw je w szatni. Na Lust Supper baw się tylko w pełnym outficie w stylu fetish. -> www.lustsupper.com/pl/#dress-code

NO PHOTO
Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć – nawet selfie. Nasz akredytowany fotograf z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał.

NO MEANS NO
Nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Nie uskuteczniaj nachalnego podrywu.

Lust Supper #Hoeraiser – bilety

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest III pula wejściówek, które można nabyć za 120 zł. W dniu imprezy cena biletów będzie wynosiła 140 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →