Muzyczny ‚Plus’ od Luomo. SŁUCHAMY!

Zapowiedzi

Bohater wrocławskiej odsłony urodzin Muno.pl - Luomo, planuje wydanie nowego albumu we wrześniu tego roku dla Moodmusic Records.

Luomo, Vladislav Delay, Sistol, Uusitalo to tylko niektóre z muzycznych wcieleń pochodzącego z Finlandii Sasu Ripatti. Przez wielu uważany za geniusza współczesnej ambitnej elektroniki, ma na swoim koncie kilka znakomitych albumów oraz współpracę z takimi gwiazdami jak: Scissor Sisters, Black Dice, Apparat, Craig Armstrong, Massive Attack, Robert Owens, Ryuichi Sakamoto czy też Towa Tei.

We wrześniu tego roku podziwiać będziemy najnowszy album Luomo zatytułowany „Plus” dla wytwórni Moodmusic Records. Tym razem do nagrania materiału na płytę artysta zaprosił Chicago Boys, który udziela się wokalnie. Luomo jest ekspertem jeśli chodzi o subtelne łączenie popu, techno i disco, i takich klimatów muzycznych należy się spodziewać po nowym wydawnictwie. Poniżej możecie odsłuchać trzy numery pochodzące z albumu „Plus”.

Niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć materiał z płyty na żywo nadarzy się już 28 maja 2011 roku. Luomo wystąpi we wrocławskim klubie Krakowska 180 w ramach urodzinowego tournee Muno.pl 🙂

Luomo – Plus [Moodmusic Records]

Data wydania: wrzesień 2011

Tracklista:
01. Twist 8:17
02. Good Stuff 9:10
03. How You Look 6:53
04. Make My Day 6:58
05. Happy Strong 7:56
06. Medley Through 4:48
07. Form In Void 4:22
08. Immaculate Motive 6:28
09. Spy 4:51


Luomo – Happy Strong by sasuripatti

Luomo – Good Stuff by sasuripatti

Luomo – Spy by sasuripatti

Polub muno.pl na Facebooku: