LUKE FAIR >> w klubie K2

News

Bohater przyszłości” tak mówią o nim inni. Wybrany przez Danny'ego Howellsa i Deep Disha na "najlepiej zapowiadającego się DJ'a" w DJ MagLUKE FAIR zaliczany do grona najlepszych artystów młodego pokolenia stojących na czele rozwijającej się sceny klubowej. 

Luke nie przestaje dawać klubowiczom swojego spojrzenia na eklektyczny house pełen funku i technicznych brzmień. Robi to co weekend w najważniejszych klubach całego świata. Jego sety zawierają wszystko od groovy house’u i techno po funky progressive i electro. Przez nieustanne edytowanie utworów, starania Luke’a, by jego sety odróżniały się od innych są ewidentne.


04 listopada Luke Fair wystąpi w klubie K2 After Hours również i poznańscy klubowicze będą mogli sami się o tym przekonać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Swoje brzmienie prezentował na całym świecie, będąc headlinerem m.in. w takich klubach jak: Pacha (Buenos Aires), Bedrock (Londyn), Red Light (Paryż), Space (Miami) i The Womb (Tokyo), Soda (Athens), Colloseum (Macedonia), Zouk (Singapur), House Masters (Sao Paolo).


W ciągu ostatnich kilku lat, Luke skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym. Od dubbed-out house’u po melodyjny progressive, jego utwory grane były przez całe spektrum didżejów dance ze wszystkich muzycznych krańców. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczają produkcje Luke’a w swoich setach. Dokonań Faira mogliśmy również często posłuchać w audycjach Essential Selection, Peta’a Tonga.


Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znane klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii „Orginal Series”. Po OS_01 autorstwa Desyna Masiello i OS_02 Jonathan Lisle pokazujących unikalny styl i technikę artystów, przyszedł czas na młodego Kanadyjczyka.


„Future hero!!!” LUKE FAIR 04.11.2005


HALLOWEEN All Nite Long


LUKE FAIR [Bedrock, Kanada], Haze [UK, vinylshop.pl], Cube [Sound Revolt, K2], Joschua [Timeless Tribes]


Start: 22:00 (positive door selection!!!)
Wstęp: 20 pln


 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →