Lovebirds feat. Novika – This Time

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/04/18
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Polska diva sceny klubowej wyraźnie nie spoczęła na laurach i po ciepło przyjętym przez publikę ‘Miss Mood’ przyszedł czas na kolejną dawkę jej osobliwego wokalu. Tym razem utwór powstał w komitywie z gwiazdą deep i nu-disco – Lovebirdsem, a to co zaskakuje najbardziej to wytwórnia, za sprawą której ‘This Time’ ujrzało światło dzienne.
Trzeba przyznać, że mimo iż remikserów na EP-ce uświadczymy tylko dwóch, to są to artyści z najwyższej półki. Gorge, który jest specjalistą od głębokiego, tech-housowego klimatu zaserwował nam dwie dość mroczne i chłodne interpretacje, w które bardzo umiejętnie wkomponował delikatną partię wokalną Noviki. Z kolei wersja Tiger Stripes, która z początku zapowiada się bardzo nastrojowo i odprężająco, razi banalnym organowym motywem, przemaglowanym już w innych utworach.
Dobrze wypada oryginał, który w aranżacji nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle wcześniejszych produkcji Lovebirdsa, jednak wyeksponowany, ciepły wokal i delikatny podkład sprawiają, że do utworu można wracać wielokrotnie.
Toolroom Records kojarzyłem kiedyś z dobrym housowym labelem, ale kierunek jaki kilka lat temu obrał Mark Knight zmusza mnie do omijania go szerokim łukiem. ‘This Time’ udowadnia, że do katalogu Toolroom czasami jednak warto zerknąć. Co prawda EP-ka Lovebirdsa i Noviki brawurowa nie jest, ale słucha się jej niebywale przyjemnie.


Lovebirds Feat Novika – This Time (Original Mix) Toolroom Preview by toolroomrecords

Lovebirds Feat Novika – This Time (Gorge Remix) – OUT NOW! by toolroomrecords

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Original Mix

02. Gorge Remix

03. Gorge Dub

04. Tiger Stripes Remix

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →