Love-stream ze Szczecina dla raf koralowych

fot. Adam Lipiec
News
Love-stream ze Szczecina dla raf koralowych

Bardzo lubimy informować o inicjatywach, gdy kultura klubowa zahacza o inicjatywy dobroczynne i prospołeczne. Dziś dobre wieści ze Szczecina - tam zatańczycie dla... raf koralowych!

Pierwszy dobroczynny love-stream z Morskiego Centrum Nauki

Położone w pięknym miejscu Szczecina Morskie Centrum Nauki rusza z ciekawą inicjatywą, a mianowicie serią imprez i live(love)-streamów, a cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Cykl muzycznych transmisji odbywać się będzie w różnych miejscówkach na świecie. Pierwsze miejsce to taras nowopowstałego Morskiego Centrum Nauki na szczecińskiej Łasztowni. MCN to malowniczy budynek w kształcie statku, który nawiązuje do dziedzictwa i działalności profesora Uniwersytetu Szczecińskiego – Jerzego Stelmacha.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Love-stream ze Szczecina dla raf koralowych

Portowe dźwigozaury w blasku 400 lamp i muzyki tanecznej

W nocy miejsce zostanie podświetlone mocą 400 lamp i stworzy wspólny program świetlny współgrających z iluminacją stojących nieopodal „dźwigozaurów”. Całe wydarzenie to akcja 100% non-profit, cały zysk przeznaczony zostanie na inwestycje w dobro natury: razem z Morskim Centrum Nauki posadzone zostaną rafy koralowe, rozbudowując tym samym płuca naszej planety i tworząc schronienie dla wielu istot żyjących w oceanach.

Rozwój wspólnej rafy oraz więcej informacji związanych z adopcją raf koralowych znaleźć można TU. Zadbajmy wspólnie o dobro natury!

– piszą organizatorzy.

Kup dobroczynną wejściówkę

Stream ze Szczecina to inauguracja serii wydarzeń mających na celu wsparcie dla naszej planety. Na imprezę jest przygotowanych 50 wejściówek dla osób, które chcą wesprzeć akcję i przeżyć razem ten wyjątkowo muzycznie czas. Tańczyć będziemy z widokiem zachodzącego słońca na panoramie Szczecina oraz sławnych dźwigozaurów. Wejściówka jest warta tyle, ile chcesz pomóc, a minimalna kwota wsparcia to 50 złotych. Pieniądze wpłaca się na stronie zbiórki.
Jeśli tyle nie masz, a chcesz tańczyć z dobrymi intencjami – napisz do organizatorów. Zgłoszenia wysyłajcie na adres [email protected] Po akceptacji zgłoszenia i wpłaceniu datku otrzymacie wejściówkę. Daj też znać promotorom, jaki planujesz outfit, bo temat przewodni imprezy to hasło What is love?.

Time table imprezy

Na imprezie zagra dla Was kilkunastu DJ-ów. Pełen rozkład możecie sprawdzić tutaj:

16:00 – 17:00 – Drilla
17:00 – 18:00 – SPOX
18:00 – 19:00 – Daniel Stetting
19:00 – 20:00 – NBSE
0:00 – 21:00 – Wunsh & Welna
21:00 – 22:00 – PYSH (live)
21:30 – 23:00 – Sincz

Da wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję, tutaj znajdziecie link do zrzutki.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →