Czas na Love Parade 2010

News

Po rocznej przerwie jedna z największych imprez techno na świecie - Love Parade, znów powraca do łask. W najbliższą sobotę Duisburg stanie się światową stolicą 'miłości'.

Love Parade to największa impreza techno na świecie. Jej początki sięgają 1989 roku. Przez 17 lat ’Parada Miłości’ odbywała się w Berlinie, później jednak z powodów logistycznych i bezpieczeństwa imprezę przeniesiono do Zagłębia Rhury. W 2007 roku w Essen bawiło się 1,2 miliona klubowiczów, a rok później w Dortmundzie 1,6 miliona, co było absolutnym rekordem frekwencji w całej historii Love Parade.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Tegoroczna edycja 'Parady Miłości’ odbędzie się już w najbliższą sobotę. Impreza wystartuje równo o 12:00 i potrwa do 00:00. Sygnałem do rozpoczęcia tego niezwykłego wydarzenia będzie hymn Love Parade 2010 stworzony przez Anthony Rothera, który równocześnie zabrzmi na 16 ruchomych platformach rozstawionych po całym terenie imprezy.

 

Poniżej przedstawiamy Wam listę gwiazd, które wystąpią na tegorocznej edycji Love Parade, hymn stworzony przez Anthony Rothera oraz kilka filmików z poprzednich edycji.

 

Line-Up Closing Party:

Tiesto
David Guetta
Anthony Rother Live
Booka Shade Live
Westbam
ATB
Fedde Le Grand
Boys Noize
Mark Knight
M.A.N.D.Y.
Tiefschwarz
Monika Kruse
Pan-Pot
Mathew Jonson Live
Dapayk Live
Gustavo Bravetti Live
Electro Orchestral by Guido Schneider & Mark Scheibe Live

 

Line-Up Love Stage powered by Pioneer DJ:

Boris Dlugosch
Tom Novy
Moonbootica
Alex Bau
Felix Kröcher
Moguai
Radio Slave
Luke Slater
Guy Gerber
Dub Pistols
Plastic Funk

 
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →