Kolejne gwiazdy na Love Family Park 2010

News

Znamy nazwiska kolejnych artystów, którzy wystąpią 4 lipca w Mainweisen Hannau na festiwalu Love Family Park 2010.

Lista artystów, którzy wystąpią na 15. edycji festiwalu Love Family Park, powiększyła się o kolejne nazwiska. Do składu gwiazd dołączyli: Guy Gerber, Kiki oraz Étienne de Crécy.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sylwetki Guya Gerbera nie trzeba chyba nikomu bliżej przedstawiać. Jego przepełnione melodiami produkcje, zarówno dla Cocoon Recordings jak i dla założonej przez siebie wytwórni – Supplement Facts, znajdują miejsce w torbach najbardziej znanych DJ’ów na świecie. Bez wątpienia Gerber to najlepszy 'techno-produkt’ eksportowy w całej historii muzycznej Izraela.

 

 

Kolejny potwierdzony artysta – Étienne de Crécy – swoje produkcje wydaje dla takich renomowanych wytwórni jak Disques Solid czy też Kitsuné Music. Obecnie Crécy to jeden z bardziej wziętych francuskich producentów i remixerów.

 

Kiki – bohater naszego Muzikanova Podcast 08 – to jeden z głównych filarów należącej do Ellen Allien wytwórni BPitch Control. Obcenie artysta ma na swoim koncie dwa autorskie albumy: „Run with me” oraz „Kaiku”. Jego sety można usłyszeć w klubach całego świata – od Meksyku, aż po Tokyo.

 

Poniżej znajdziecie kilka przydatnych informacji związanych z Love Family Park 2010.

 

15-lecie Love Family Park Sobota, 4 lipca 2010
Start: 10.00, Koniec: 22.00, wejście od godziny 9.00
Bilety umożliwiające korzystanie ze środków transportu publicznego – systemów RMV i VRN, do nabycia na www.lovefamilypark.com oraz www.substanzart.com/lovefamilypark/

 

BILET NA LOVE FAMILY PARK = BILET KOLEJOWY!
Bilet na Love Family Park upoważnia do darmowego korzystania z autobusów, tramwajów i pociągów regionalnych (2 klasa) w dniu 4 lipca 2010. Bilet obowiązuje w całym systemie transportu publicznego RMV (Rhein-Main-Verkehrsverbund) i VRN (Verkerhsverbund Rhein-Neckar), co pozwala na swobodne poruszanie się w okolicach Frankfurtu, od Północnej Hesji i Badenii – Wirtenbergii przez Palatynat Reński i część Bawarii.

 

Potwierdzeni artyści na Love Family Park 2010:

DJs:

Sven Vath       
Richie Hawtin
Ricardo Villalobos
Loco Dice
Marco Carola
Étienne de Crécy
Karotte
Magda
Matthias Tanzmann
Onur Özer

Kiki

 

Live:
Reboot       
Guy Gerber

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →